Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Josef Drmota: Lov zvěře v našich honitbách

Knihy naučná literatura

Josef Drmota: Lov zvěře v našich honitbách

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Lov zvěře v našich honitbách - Josef Drmota. Publikace Lov zvěře v našich honitbách je kniha, která komplexně popisuje problematiku současného lovu v podmínkách naší myslivosti. Vyčerpávajícím způsobem se zaobírá rozdělením aktuálních loveckých metod s přihlédnutím ke zvláštnostem lovu vybraných druhů zvěře. Zároveň ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85616

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Josef Drmota: Lov zvěře v našich honitbách

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 408 Kč

Publikace Lov zvěře v našich honitbách je kniha, která komplexně popisuje problematiku současného lovu v podmínkách naší myslivosti. Vyčerpávajícím způsobem se zaobírá rozdělením aktuálních loveckých metod s přihlédnutím ke zvláštnostem lovu vybraných druhů zvěře. Zároveň přináší bohaté odkazy na historii celého oboru, včetně popisu metod používaných myslivci v průběhu předchozích staletí. Publikace neopomíjí ani další souvislosti lovu zvěře, který chápe jako významný prvek v životě současného venkova, vymezuje » ... a dál?

Produkt Josef Drmota: Lov zvěře v našich honitbách

Josef Drmota: Lov zvěře v našich honitbách - parametry

Název produktu: Josef Drmota: Lov zvěře v našich honitbách
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 408 Kč
Maximální cena: 408 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Lov zvěře v našich honitbách - Josef Drmota. Publikace Lov zvěře v našich honitbách je kniha, která komplexně popisuje problematiku současného lovu v podmínkách naší myslivosti. Vyčerpávajícím způsobem se zaobírá rozdělením aktuálních loveckých metod s přihlédnutím ke zvláštnostem lovu vybraných druhů zvěře. Zároveň přináší bohaté odkazy na historii celého oboru, včetně popisu metod používaných myslivci v průběhu předchozích staletí. Publikace neopomíjí ani další souvislosti lovu zvěře, který chápe jako významný prvek v životě současného venkova, vymezuje jeho pozici v rámci ostatních mysliveckých aktivit a zdůrazňuje jeho krajinářský, ekologický, kulturní i ekonomický význam. Zvýrazněná je zde zejména chovatelská funkce lovu, který je nedílnou součástí péče o zvěř žijící v kulturní krajině a dotvářející životní prostředí celé společnosti. Lov zvěře v našich honitbách - Josef Drmota od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Kniha věnována myslivosti v České republice.. Obsah knihy: Tato publikace se zabývá problémy a historií myslivosti v naší zemi. Je zde mnoho informací o odlišnostech lovení různé zvěře, odkazy do minulosti a porovnání se současností a také mnoho popisů různých metod, které se používali v předchozích staletích. 


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.