Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Josef Čapek, Karel Höger: Povídání o pejskovi a kočičce

Knihy

Josef Čapek, Karel Höger: Povídání o pejskovi a kočičce

Hodnocení: 1x
  • 4

Povídání o pejskovi a kočičce (CD): Příběhy pejska a kočičky od Josefa Čapka patří k základním dílům české literatury pro děti. Karel Höger čte toto líbezné vyprávění s humorem, něhou a citem na zvukové nahrávce, neustále pro velký zájem posluchačů reedované. V pěti kapitolách se dozvíme, jak pejsek s kočičkou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Čapek, Karel Höger: Povídání o pejskovi a kočičce koupíte i tady

Specifikace Josef Čapek, Karel Höger: Povídání o pejskovi a kočičce

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 150 Kč

Josef Čapek je autorem Povídání o pejskovi a kočičce a popisuje, jak spolu hospodařili. Pekli si například k svátku dort. Aby byl co nejlepší, dali do něj všechno co měli rádi. Kousek buřta, myš, cukr, sůl. Smíchali všechno dohromady a ještě štěstí, že ten dort jim snědl zlý pes, kterého pak rozbolelo bříško. Když si pejsek roztrhl kalhotky, zašila mu kočička díru žížalou. Nebo spolu pejsek s kočičkou myli podlahu a drhli ji místo kartáče svými kožíšky. Na jedné procházce pak našli opuštěnou, smutnou panenku, o » ... a dál?

Produkt Josef Čapek, Karel Höger: Povídání o pejskovi a kočičce

Josef Čapek, Karel Höger: Povídání o pejskovi a kočičce - parametry

Název produktu: Josef Čapek, Karel Höger: Povídání o pejskovi a kočičce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 150 Kč
Maximální cena: 212 Kč
Ušetríte až: 62 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Povídání o pejskovi a kočičce (CD): Příběhy pejska a kočičky od Josefa Čapka patří k základním dílům české literatury pro děti. Karel Höger čte toto líbezné vyprávění s humorem, něhou a citem na zvukové nahrávce, neustále pro velký zájem posluchačů reedované. V pěti kapitolách se dozvíme, jak pejsek s kočičkou hospodařili - myli podlahu, pekli dort, spravovali pejskovy roztrhané kalhoty a našli pohozenou panenku. Seznam skladeb: O pejskovi a kočičce, jak si myli podlahu, 398 Povídání o pejskovi a kočičce - O pejskovi a kočičce, jak si, 398 O pejskovi a kočičce, jak si myli podlahu, 398 Jak si pejsek roztrhl kaťata, 399 Povídání o pejskovi a kočičce - Jak si pejsek roztrhl kaťata, 400 Jak si pejsek roztrhl kaťata, 399 O pyšné noční košilce, 416 Povídání o pejskovi a kočičce - O pyšné noční košilce, 416 Jak si pejsek s kočičkou dělali k svátku dort, 377 Povídání o pejskovi a kočičce - Jak si pejsek roztrhl kaťata, 400 Povídání o pejskovi a kočičce - Jak si pejsek s kočičkou děl, 377 O pyšné noční košilce, 416 Jak našli panenku, která tence plakala, 434 Povídání o pejskovi a kočičce - O panence, která tence plaka, 434 Povídání o pejskovi a kočičce - O pyšné noční košilce, 416 Povídání o pejskovi a kočičce - Jak si pejsek s kočičkou děl, 377 Jak si pejsek s kočičkou dělali k svátku dort, 377 Jak našli panenku, která tence plakala, 434 Povídání o pejskovi a kočičce - O panence, která tence plaka, 434 Povídání o pejskovi a kočičce (AudioCD) - Josef Čapek, Karel Hoger. Josef Čapek je autorem Povídání opejskovi akočičce apopisuje, jak spolu hospodařili. Pekli si například ksvátku dort. Aby byl co nejlepší, dali do něj všechno co měli rádi. Kousek buřta, myš, cukr, sůl. Smíchali všechno dohromady aještě štěstí, že ten dort jim snědl zlý pes, kterého pak rozbolelo bříško. Když si pejsek roztrhl kalhotky, zašila mu kočička díru žížalou. Nebo spolu pejsek skočičkou myli podlahu adrhli ji místo kartáče svými kožíšky. Na jedné procházce pak našli opuštěnou, smutnou panenku, okterou se hezky starali avyprávěli jí pohádky. Jedny znejkrásnějších příběhů pro děti vypráví scitem, něhou ahumorem Karel Hoger. Povídání o pejskovi a kočičce (AudioCD) - Josef Čapek, Karel Hoger od nakladatelství Supraphon a.s. v kategorii Audioknihy | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.