Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Josef Blahož, Vladimír Balaš, Karel Klíma: Srovnávací ústavní právo

Učebnice/Odborná literatura

Josef Blahož, Vladimír Balaš, Karel Klíma: Srovnávací ústavní právo

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha je vědeckou monografií o srovnávacím ústavním právu, o ústavněpolitickém uspořádání v těch státech, které jsou v současnosti středem pozornosti naší politiky, žurnalistiky, vyššího úřednictva, podnikatelské a bankovní sféry. Zároveň je to vysokoškolská učebnice pro právnické fakulty. ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Blahož, Vladimír Balaš, Karel Klíma: Srovnávací ústavní právo koupíte i tady

Specifikace Josef Blahož, Vladimír Balaš, Karel Klíma: Srovnávací ústavní právo

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 539 Kč

Kniha je vědeckou monografií o srovnávacím ústavním právu, o ústavněpolitickém uspořádání v těch státech, které jsou v současnosti středem pozornosti naší politiky, žurnalistiky, vyššího úřednictva, podnikatelské a bankovní sféry. Zároveň je to vysokoškolská učebnice pro právnické fakulty. Poskytuje kvalifikované poučení, utřídění a vzájemné porovnání ústavněpolitických procesů v nejvýznamnějších státech. Jako předmět komparace byly vybrány Spojené státy americké, Velká Británie, Francie, Spolková republika » ... a dál?

Produkt Josef Blahož, Vladimír Balaš, Karel Klíma: Srovnávací ústavní právo

Josef Blahož, Vladimír Balaš, Karel Klíma: Srovnávací ústavní právo - parametry

Název produktu: Josef Blahož, Vladimír Balaš, Karel Klíma: Srovnávací ústavní právo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 539 Kč
Maximální cena: 689 Kč
Ušetríte až: 150 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha je vědeckou monografií o srovnávacím ústavním právu, o ústavněpolitickém uspořádání v těch státech, které jsou v současnosti středem pozornosti naší politiky, žurnalistiky, vyššího úřednictva, podnikatelské a bankovní sféry. Zároveň je to vysokoškolská učebnice pro právnické fakulty.

Poskytuje kvalifikované poučení, utřídění a vzájemné porovnání ústavněpolitických procesů v nejvýznamnějších státech. Jako předmět komparace byly vybrány Spojené státy americké, Velká Británie, Francie, Spolková republika Německo, Itálie, Rakousko a Švýcarsko.

Zvláštní pozornost je věnována ústavní a právní kultuře anglo-americké, která se výrazně liší od ústavní a právní kultury kontinentální Evropy. Autoři se zmiňují o ústavní situaci i ve státech dalších, včetně srovnání s Českou republikou.

Čtenář se při komparaci vybraných právních systémů a ústavních institucí, včetně institucí Evropské unie, seznámí s ústavní kulturou a funkcí ústavních institucí tak, že plně pochopí jejich život a specifika.

Podtitul: 5., přepracované a doplněné vydáníAutor: Josef Blahož; Vladimír Balaš; Karel KlímaRok vydání: 2015Vazba: Brožovaná bez přebalu leskláISBN: 978-80-7478-687-7Počet stran: 520Rozměry: 0,0 x 0,0 x 0,0


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.