Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Josef Beránek: Anton Otte

Knihy

Josef Beránek: Anton Otte

Hodnocení: 0x
  • 4

Knižní rozhovor se zastáncem česko - německého smířeníAnton Otte působil mnoho let jako školní kaplan a posléze jako kaplan vězeňský. V Čechách je ale tento rodák ze slezské Vidnavy znám spíš jako člověk, který roky usiluje o smíření mezi Čechy a Němci. Říká se, že omluv již bylo slyšet hodně. Stačí to ale ke ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.82889

Jaké má kniha
Anton Otte
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Josef Beránek: Anton Otte

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 216 Kč

Publikace: Anton Otte - Vzdálená Evropa - Josef Beránek. Anton Otte působil mnoho let jako školní kaplan a posléze jako kaplan vězeňský. V Čechách je ale tento rodák ze slezské Vidnavy znám spíš jako člověk, který roky usiluje o smíření mezi Čechy a Němci. Říká se, že omluv již bylo slyšet hodně. Stačí to ale ke smíření? ptá se Otte, který sám pochází ze sudetoněmecké rodiny. Smíření není jednorázová záležitost. I zahojené rány někdy bolí, říká Anton Otte, a přece na smíření a na zaměření na společnou vizi závisí » ... a dál?

Produkt Josef Beránek: Anton Otte

Josef Beránek: Anton Otte - parametry

Název produktu: Josef Beránek: Anton Otte
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 216 Kč
Maximální cena: 359 Kč
Ušetríte až: 143 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Knižní rozhovor se zastáncem česko - německého smířeníAnton Otte působil mnoho let jako školní kaplan a posléze jako kaplan vězeňský. V Čechách je ale tento rodák ze slezské Vidnavy znám spíš jako člověk, který roky usiluje o smíření mezi Čechy a Němci. Říká se, že omluv již bylo slyšet hodně. Stačí to ale ke smíření? ptá se Otte, který sám pochází ze sudetoněmecké rodiny. Smíření není jednorázová záležitost. I zahojené rány někdy bolí, říká Anton Otte, a přece na smíření a na zaměření se na společnou vizi závisí budoucí nenásilné soužití Evropanů. Mají Evropané takovou vizi? A co je Antonovým velkým snem?Za své celoživotní úsilí Anton Otte obdržel řadu ocenění, mj. v roce 1996 byl v Česku vyznamenán Řádem TGM a o pět let později obdržel v Německu Kříž za zásluhy I. třídy. Nejvíce si ale cení čestného občanství Vidnavy. Vzdálená Evropa? - Anton Otte, Josef Beránek od authora Anton Otte, Josef Beránek a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.