Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Josef Bejček: Obchodní právo Obecná část

Učebnice/Odborná literatura

Josef Bejček: Obchodní právo Obecná část

Hodnocení: 1x
  • 4

Nové vydání učebnice obchodního práva, dříve vydávané Nakladatelstvím C. H. Beck pod označením „Kurs obchodního práva“, prošlo výraznou proměnou formální a zčásti i obsahovou. Reaguje především na nový občanský zákoník, který mj. obsáhl a sjednotil i úpravy obsažené dříve v obchodním zákoníku. Autoři vyšli z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Bejček: Obchodní právo Obecná část koupíte i tady

Specifikace Josef Bejček: Obchodní právo Obecná část

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 756 Kč

* Příručka navazuje na oblíbenou a velmi rozšířenou učební pomůcku – Kursy obchodního práva. * Vychází z pojetí obchodního práva jako praktického oboru zabývajícího se právní regulací obchodně podnikatelské činnosti. * Zahrnuje i některé z významných veřejnoprávních regulací obchodu a podnikání. * Nové zpracování spolu s aktualizovanými odkazy na odbornou literaturu a judikaturu rozšiřuje použitelnost učebnice i pro jiné účely, než je výuka obchodního práva. (obecná část, soutěžní právo) ... a dál?

Produkt Josef Bejček: Obchodní právo Obecná část

Josef Bejček: Obchodní právo Obecná část - parametry

Název produktu: Josef Bejček: Obchodní právo Obecná část
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 756 Kč
Maximální cena: 1 103 Kč
Ušetríte až: 347 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nové vydání učebnice obchodního práva, dříve vydávané Nakladatelstvím C. H. Beck pod označením „Kurs obchodního práva“, prošlo výraznou proměnou formální a zčásti i obsahovou. Reaguje především na nový občanský zákoník, který mj. obsáhl a sjednotil i úpravy obsažené dříve v obchodním zákoníku. Autoři vyšli z pragmatického a nedogmatického pojetí obchodního práva a zahrnuli do výkladu některé z významných veřejnoprávních regulací obchodu a podnikání, jež jsou rozhodující jakožto rámec soukromoprávních vztahů při provozování obchodní a podnikatelské činnosti. Učebnice odkazuje na vhodně vybrané relevantní předpisy se vztahem k obchodům a podnikání. Kniha upouští oproti předchozím vydáním od historizujících a příliš teoretických pasáží. Představuje kompaktní celek obsahující aktualizované odkazy na související odbornou literaturu a novější judikaturu. Je proto použitelná i pro jiné účely, než je jen základní výuka obchodního práva na právnických fakultách. Obchodní právo - Jan Bejček od authora Jan

  • Bejček a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Publikace: Obchodní právo. Obecná část. Soutěžní právo - J. Bejček; kol..
  • Příručka navazuje na oblíbenou a velmi rozšířenou učební pomůcku

– Kursy obchodního práva.

• Vychází z pojetí obchodního práva jako praktického oboru

zabývajícího se právní regulací obchodně podnikatelské

činnosti.

• Zahrnuje i některé z významných veřejnoprávních regulací obchodu

a podnikání.

• Nové zpracování spolu s aktualizovanými odkazy na odbornou

literaturu a judikaturu rozšiřuje použitelnost učebnice i pro jiné

účely, než je výuka obchodního práva. Publikace: Obchodní právo. Obecná část. Soutěžní právo - J. Bejček; kol..


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.