Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Josef Adamec, Jindřich Kocáb: Letadlové motory

Knihy naučná literatura

Josef Adamec, Jindřich Kocáb: Letadlové motory

Hodnocení: 1x
  • 4

"Letadlové motory : Adamec Josef, Kocáb Jindřich" 454 ilustrací, , 8 stran barevné přílohy, 1 příloha vkládaná Publikace má za úkol seznámit čtenáře s principy práce, konstrukce, provozu a údržby motorů pístových i proudových. Letectví od doby svého vzniku až po dnešní dny prodělalo a stále prodělává ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8935
skladem

Jaké má kniha
Letadlové motory
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Josef Adamec, Jindřich Kocáb: Letadlové motory koupíte i tady

Specifikace Josef Adamec, Jindřich Kocáb: Letadlové motory

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 272 Kč

Cílem knihy je seznámit čtenáře s principy práce, konstrukce, provozu a údržby motorů pístových i proudových. ... a dál?

Produkt Josef Adamec, Jindřich Kocáb: Letadlové motory

Josef Adamec, Jindřich Kocáb: Letadlové motory - parametry

Název produktu: Josef Adamec, Jindřich Kocáb: Letadlové motory
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 272 Kč
Maximální cena: 379 Kč
Ušetríte až: 107 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

"Letadlové motory : Adamec Josef, Kocáb Jindřich" 454 ilustrací, , 8 stran barevné přílohy, 1 příloha vkládaná Publikace má za úkol seznámit čtenáře s principy práce, konstrukce, provozu a údržby motorů pístových i proudových. Letectví od doby svého vzniku až po dnešní dny prodělalo a stále prodělává bouřlivý rozvoj. Jedinou cestou, jak se podílet na tomto rozvoji je mít dostatek teoretických i praktických poznatků, mít dostatek chuti neustále poznávat nové myšlenky, principy a výsledky výzkumu. Proto se setkáváte v této publikaci s řadou zákonů a pouček formulovaných matematicky a vypadajících na první pohled příliš teoreticky. Je to však jen otázka bližšího seznámení se s těmito zákony, abyste pochopili, že se jedná o nejrozšířenější přírodní zákony a pochody, o přeměnu jedné formy energie v druhou. Cílem této publikace je seznámit čtenáře s teoretickými základy pracovních pochodů v motorech, se základy konstrukce jednotlivých detailů motorů, jejich soustav i celých motorů. Publikace je určena nejšíršímu okruhu zájemců o letectví, pohonné jednotky a je doporučenou pomůckou pro vykonání zkoušek na ÚCL dle zkušebních osnov Os 4, Os 10, JAR-FCL 1 a v budoucnu i dle JAR 66. Výběr z obsahu:Letadlové pohonné jednotkyLetadlové motory pístovéKonstrukce pístových motorůVrtuleVliv provozu letadel na životní prostředíZkušebny pístových motorůLetadlové motory tryskovéProudové motory lopatkovéKonstrukce proudových motorůSoustavy lopatkových motorůCharakteristiky proudových motorůDvouproudové motoryTurbovrtulové a turbohřídelové motoryPříslušenství motorů na letadleProvoz a údržbaVydavatel : CoronaFormát : 22 x 30 cmPočet stran: 176, Letadlové motory - Adamec Josef, Kocáb Jindřich. Letadlové motory Cílem knihy je seznámit čtenáře s principy práce, konstrukce, provozu a údržby motorů pístových i proudových. Jednotlivé kapitoly se podrobně věnují teoretickým základům pracovních pochodů v motorech včetně základů jejich konstrukce, jejich jednotlivým částem a soustavám, ale i celým motorům. Publikace je určena širšímu okruhu zájemců o letectví a je doporučenou pomůckou pro vykonání zkoušek na ÚCL dle zkušebních osnov OS4, OS 10, JAR - FCL 1 a v budoucnosti i dle JAR 66. Je také určena jako učebnice studentům odborných škol - oboru letecký mechanik a jako doplněk leteckých předmětů na vysokých školách. Texty doplňuje přes 454 názorných kreseb, výkresů, fotografií, diagramů a tabulek včetně 8 barevných příloh motorů a vloženého výkresu podélného řezu motoru TV2 - 117. Letadlové motory - Adamec Josef, Kocáb Jindřich od nakladatelství JBST v kategorii Hobby | Auto, moto | Letadla za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.