Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jörg Spitz, Willam G. Grant: Rakovinné buňky nemají rády slunce

Učebnice/Odborná literatura

Jörg Spitz, Willam G. Grant: Rakovinné buňky nemají rády slunce

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Rakovinné buňky nemají rády slunce - vitamín D ochranný štít proti rakovině, diabetu a srdečním onemocněním - Willam G. Grant , Jörg Spitz. Bez Slunce by na Zemi neexistoval žádný život. Až donedávna využívalo lékařství jeho uzdravující sílu. Ale pro nás moderní lidi slunce zmutovalo ve zlého démona, který ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Rakovinné buňky nemají ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jörg Spitz, Willam G. Grant: Rakovinné buňky nemají rády slunce koupíte i tady

Specifikace Jörg Spitz, Willam G. Grant: Rakovinné buňky nemají rády slunce

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 64 Kč

Bez Slunce by na Zemi neexistoval žádný život. Až donedávna využívalo lékařství jeho uzdravující sílu. Ale pro nás moderní lidi slunce zmutovalo ve zlého démona, který ohrožuje naše zdraví – strach z ... a dál?

Produkt Jörg Spitz, Willam G. Grant: Rakovinné buňky nemají rády slunce

Jörg Spitz, Willam G. Grant: Rakovinné buňky nemají rády slunce - parametry

Název produktu: Jörg Spitz, Willam G. Grant: Rakovinné buňky nemají rády slunce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 64 Kč
Maximální cena: 289 Kč
Ušetríte až: 225 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Rakovinné buňky nemají rády slunce - vitamín D ochranný štít proti rakovině, diabetu a srdečním onemocněním - Willam G. Grant , Jörg Spitz. Bez Slunce by na Zemi neexistoval žádný život. Až donedávna využívalo lékařství jeho uzdravující sílu. Ale pro nás moderní lidi slunce zmutovalo ve zlého démona, který ohrožuje naše zdraví – strach z rakoviny kůže nám dal zapomenout na pozitivní vlastnosti slunečních paprsků. Tento knižní rádce ukazuje, jak důležitý je sluneční svit pro naše zdraví. Bez něj trpíme nedostatkem vitamínu D, který je nezbytný pro řízení velkého množství procesů v téměř všech tělesných buňkách. 70 až 90 % všech obyvatel Německa, Rakouska a Švýcarska strádá nedostatkem vitamínu D a neví, že to v mnoha případech může vést ke vzniku rakoviny. „Sluneční hormon“ může u nemocných rakovinou nejenom zlepšit kvalitu jejich života a prodloužit jej, ale především je to rozhodující klíč k prevenci – vitamín D snižuje riziko vzniku rakoviny a potlačuje růst zhoubných nádorů. Mimoto chrání také před křivicí a diabetem, zpomaluje řídnutí kostí, posiluje svalovou hmotu, podporuje imunitní systém, vyrábí tělu vlastní antibiotika a snižuje vysoký tlak. Jörg Spitz a William B. Grant popisují výsledky nejnovějších vědeckých výzkumů o ultrafi alovém světle a slunečním hormonu. Vysvětlují, jak můžeme zjistit a upravit hladinu vitamínu D ve vlastním těle a poskytují cenné a konkrétní rady, jak lze s pomocí uzdravující síly slunce zamezit nebo zmírnit nemoci, k nimž patří rakovina nebo skleróza multiplex. Publikace: Rakovinné buňky nemají rády slunce - vitamín D ochranný štít proti rakovině, diabetu a srdečním onemocněním - Willam G. Grant , Jörg Spitz. Anotace: Bez slunce by nebylo života na Zemi. Ještě před několika lety se léky využívaly pro svou léčivou moc. Ale v dnešní době pro nás představují i jakéhosi démona, který ohrožuje naše zdraví. Antibiotika a strach z rakoviny kůže dávají zapomenout na pozitivní vlastnosti slunečních paprsků. Nebojte se slunce, vaše tělo ho potřebuje Knížka Rakovinným buňkám se nelíbí slunce ukazuje, jak je sluneční světlo důležité pro naše zdraví. Bez slunce máme deficit vitaminu D, který je nutný pro regulaci řady procesů téměř ve všech buňkách těla. 70 až 90 procent lidí v Německu, Rakousku a Švýcarsku trpí nedostatkem vitaminu D a neví, že to v mnoha případech může vést k rakovině. Dopřejte si léčivou sílu vitaminu D „Sluneční hormon“ může mít vliv nejen na zlepšení kvality a prodloužení života, ale je zvláště důležitým klíčem k prevenci: vitamin D snižuje riziko rakoviny a potlačuje růst zhoubných nádorů. Chrání také proti křivici a cukrovce, zpomaluje úbytek kostní hmoty, posiluje svaly, zlepšuje imunitní systém, produkuje tělu vlastní antibiotika, chrání nervové buňky a snižuje krevní tlak. Sluneční hormon Preventivní medicína Dr. Jörga Spitze a odborníka na vitamin D Dr. Williama B. Granta nastiňuje nejnovější výzkum UV záření a ukazuje sluneční hormon, kterým si může člověk určit a upravit hladinu vi


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.