Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jonathan Harr: Ztracený Caravaggio

Knihy naučná literatura

Jonathan Harr: Ztracený Caravaggio cena od 0 Kč

Jonathan Harr: Ztracený Caravaggio

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Strhující příběh o pátrání po ztraceném Caravaggiově mistrovském díle se od mnoha thrillerů, které čerpají náměty z prostředí znalců umění, liší nejen tím, že tu není ohrožen ničí život a že nedojde k žádné katastrofě, pokud záhada nebude objasněna. Líčí totiž skutečné osudy skutečných lidí, našich současníků, kteří ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Jonathan Harr: Ztracený Caravaggio - parametry

Název produktu: Jonathan Harr: Ztracený Caravaggio
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Strhující příběh o pátrání po ztraceném Caravaggiově mistrovském díle se od mnoha thrillerů, které čerpají náměty z prostředí znalců umění, liší nejen tím, že tu není ohrožen ničí život a že nedojde k žádné katastrofě, pokud záhada nebude objasněna. Líčí totiž skutečné osudy skutečných lidí, našich současníků, kteří zde navíc vystupují pod svými pravými jmény. Studentka dějin umění Francesca Cappelletti tráví dlouhé hodiny v archivech, obrazárnách a knihovnách, aby našla dokumenty dokládající cestu obrazů staletími, nestor kunsthistoriků sir Denis Mahon je přesvědčen, že vynikající obrazy jsou oknem do historie, a restaurátor irské galerie odkrývá pod vrstvami prachu a nánosem let oslnivá díla. Všichni žijí pro svou práci, ale mají i své soukromé starosti. Před čtenářem se v kulisách Říma či Londýna odkrývá zvláštní svět historiků umění, ve kterém si však stejně jako všude jinde lidé pomáhají a potěší je úspěch druhých, ale kde zášť dokáže přetrvat po celý lidský život, žárlivé spory vedou k rivalitě a mohou ovlivňovat i osudy uměleckých děl. Ztracený Caravaggio Hledání zmizelého mistrovského díla Skutočný strhujúci príbeh o pátraní po stratenom Caravaggiovom diele sa od trilerov, ktoré čerpajú námet z umeleckého prostredia, líši len tým, že tu nie je ohrozený ničí život a že nedôjde ku žiadnej katastrofe, pokiaľ záhada nebude objasnená. Líči skutočné osudy skutočných ľudí v súčasnosti, ktorí vystupujú pod svojimi pravými menami. Študentka dejín umenia Francesca Cappelletti trávi dlhé hodiny v archívoch, galériách a knižniciach, aby našla dokumenty dokladujúce cestu obrazov storočiami. Nestor kunsthistorikov Denis Mahon je presvedčený, že vynikajúce obrazy sú oknom do histórie a reštaurátor írskej galérie odkrýva pod vrstvami prachu a nánosov rokov oslnivé diela. Všetci žijú svojou prácou, ale majú i svoje súkromné starosti. Čitateľovi sa postupne odkrýva svet historikov umenia, kde si ľudia pomáhajú, ale i závidia, a kde žiarlivosť a rivalita môže ovplyvniť i osudy umeleckých diel. Hledání zmizelého mistrovského díla - SLOVART - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem matná - 246 str. - ISBN: 80-7391-075-6 - Kni


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.