Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jonas T. Bengtsson: Pohádka

Próza - beletrie

Jonas T. Bengtsson: Pohádka

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Pohádka - Jonas T. Bengtsson. Otec a syn žijí bez identity, v atmosféře napětí, v realitě chudého bydlení a nuzného jídla. Základním pravidlem je být ostražitý. Dalším pravidlem je s nikým se moc nebavit. Neustále putují, stěhují se z místa na místo. Otec střídá zaměstnání, chlapec střídá pokoje. Otec ho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.8916
skladem

Jaké má kniha
Pohádka
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jonas T. Bengtsson: Pohádka

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 239 Kč

Příběh plný napětí a tajemství, příběh, který rozhodně není pohádkou na dobrou noc. ... a dál?

Produkt Jonas T. Bengtsson: Pohádka

Jonas T. Bengtsson: Pohádka - parametry

Název produktu: Jonas T. Bengtsson: Pohádka
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 239 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Pohádka - Jonas T. Bengtsson. Otec a syn žijí bez identity, v atmosféře napětí, v realitě chudého bydlení a nuzného jídla. Základním pravidlem je být ostražitý. Dalším pravidlem je s nikým se moc nebavit. Neustále putují, stěhují se z místa na místo. Otec střídá zaměstnání, chlapec střídá pokoje. Otec ho rituálně zasvěcuje - předávané životní zkušenosti nahrazují oficiální školní docházku. Kým doopravdy byl jeho otec, co udělal tak strašného a proč se musí skrývat? Příběh plný napětí a tajemství, příběh, který rozhodně není pohádkou na dobrou noc.Ukázka z textuOči se mi zavírají, pomalu usínám, jsme na cestě už od rána. Nejdřív vidím bílé kruhy, pak blikající světlo zevnitř na víčku. Na chvíli odpluju pryč, možná na delší chvíli. Tátův hlas mě přenese zpátky do auta: „Tak jsme tady,“ povídá a já otevřu oči. Zastavili jsme na červenou. Táta má nohu na plynu, motor přede a bublá. Táta tak udržuje motor v chodu, to už mi vysvětlil cestou. Dívám se skrz zašpiněná okna auta a pozoruju město. Je to něco úplně jiného, než co jsem kdy viděl. Držím se pevně bezpečnostního pásu. Sedí mi těsně přes prsa. Tlačím palcem na ostrý okraj pásu, až to bolí. Za okny auta se to hemží lidmi, pohybují se do všech stran. Tolik zvuků, tolik hluku. Klakson a skřípějící brzdy autobusu, který zastavuje vedle nás. Když táta projíždí křižovatkou, musím zadržet dech. Je neuvěřitelné, že jsme nezajeli žádného cyklistu ani nenarazili do jiného auta. Přiložím ruku na chladné okýnko a cítím, jak město venku hučí a vrčí jako rozzuřený pes. Stáhnu okýnko, otevřu pusu a vypláznu jazyk. Město chutná po zplodinách a shnilých jablkách. Publikace: Pohádka - Jonas T. Bengtsson. Jonas T. BengtssonVychází 20.02.2013ODEONKniha, čeština, 384 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.