MENU

Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Kontaktní čočky » Čtrnáctidenní kontaktní čočky » Srovnání cen Johnson & Johnson Acuvue Oasys (12 čoček)

Čtrnáctidenní kontaktní čočky

Johnson & Johnson Acuvue Oasys (12 čoček)

Hodnocení: 1x
  • 4

SPECIÁLNÍ NABÍDKA!Kupte 2 balení čoček- hrnek Acuvue zdarma! Kontaktní čočky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus sou dvoutýdenní kontaktní čočky z nabídky firmy Johnson Johnson jedním z největších výrobců kontaktních čoček na světovém trhu. Charakteristika kontaktních čoček Acuvue Oasys: Tyto čočky jsou vyrobeny z ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.92248
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Johnson & Johnson Acuvue Oasys (12 čoček)

Specifikace Johnson & Johnson Acuvue Oasys (12 čoček)

Kategorie Čtrnáctidenní kontaktní čočky
Výrobce JOHNSON&JOHNSON
Nejnižší cena 850 Kč

14denní silikon-hydrogelové kontaktní čočky Acuvue Oasys od výrobce Johnson and Johnson se zvlhčující technologií Hydraclear plus a možností kontinuálního nošení v balení po 12 kusech. ... a dál?

Produkt Johnson & Johnson Acuvue Oasys (12 čoček)

Johnson & Johnson Acuvue Oasys (12 čoček) - parametry

Název produktu: Johnson & Johnson Acuvue Oasys (12 čoček)
Výrobce: JOHNSON&JOHNSON
Minimální cena: 850 Kč
Maximální cena: 869 Kč
Ušetríte až: 19 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • SPECIÁLNÍ NABÍDKA!Kupte 2 balení čoček- hrnek Acuvue zdarma! Kontaktní čočky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus sou dvoutýdenní kontaktní čočky z nabídky firmy Johnson Johnson jedním z největších výrobců kontaktních čoček na světovém trhu. Charakteristika kontaktních čoček Acuvue Oasys: Tyto čočky jsou vyrobeny z materiálu Senofilcon A, s použitím zvlhčující látky HYDRACLEAR Plus, která způsobuje uzamknutí vlhkosti v čočce. Kontaktní čočky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus jsou silikon-hydrogelové kontaktní čočky. Tyto čočky byly navrhnuty tak, aby během nošení byly velmi příjemné a zvlhčené. Tyto čočky mají vysokou propustnost kyslíku až 174. Pro kontaktní čočky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus je charakteristická vysoká ochrana před UV-A zářením až 95% a UV-B zářením až 99%. Tyto kontaktní čočky mají také značku pro lehčí nasazování, takže s nimi nebudou mít problémy ani začínající uživatelé. Kontaktní čočky Acuvue Oasys jsou dvoutýdenní čočky, ale vzhledem k svým vlastnostem mohou být rovněž použity v systému nepřetržitého nošení v průběhu jednoho týdne. Pro koho jsou kontaktní čočky Acuvue Oasys with HYDRACLEAR Plus určeny? Tyto kontaktní čočky jsou vyrobeny pro uživatele s vysokými nároky na pohodlí. Jsou určeny pro lidi, kteří většinu času tráví v klimatizovaných či zakouřených místnostech nebo pracujících s výpočetní technikou po celý den. Jsou doporučeny především pro uživatele, kteří: hodně času tráví před obrazovkou počítače, trpí pocitem suchého oka během nošení kontaktních čoček, potřebujících dodatečné zvlhčování oka pomocí kapek, hodně času tráví ve venkovním prostředí a jsou vystaveni rozmarům počasí. Péče o kontaktní čočky: Kontaktní čočky Acuvue Oasys vyžadují pravidelnou údržbu vhodnými čistícími roztoky. V tom případě je záruka, že čočky budou během celé doby pohodlné a zaručí perfektní a komfortní pocit při jejich nošení. K jejich údržbě doporučujeme čistící roztok značky Clean Active nebo řadu jiných čistících roztoků na trhu. Dopřejte si pocit, jako byste ani žádné čočky na očích neměli . Kontaktní čočky ACUVUE® OASYS® with HYDRACLEAR® Plus vám přinášejí vysoký stupeň pohodlí nošení, a to i v prostředích náročných pro oči. To znamená například pokud trávíte dlouhé hodiny u počítače, ve vytápěném či klimatizovaném prostředí. Čočky ACUVUE® OASYS® with HYDRACLEAR® Plus zajišťují vynikající propustnost pro kyslík pro zdravě vypadající oči a vysokou ochranu před UV zářením
  • . Dvoutýdenní režim nošení čoček OASYS® je ve srovnání s měsíční výměnou výhodný jak z hlediska zdraví očí tak pohodlnosti čoček. Poznatky ze srovnávací studie3 ukazují, že 90% nositelů začíná pociťovat klesající pohodlí svých čoček v průběhu 3. a 4. týdne nošení svých čoček. Výměna čoček za nový pár po 2 týdnech nošení tedy může těmto nepříjemným pocitům předejít. Zároveň v průběhu týdnů nošení čoček dochází ke kumulaci usazenin na čočce, a to při jejím každodenním čištění. Proto doporučujeme kratší interval výměny čoček. Jedná se o dvoutýdenní kontaktní čoč

Přidat recenzi pro Johnson & Johnson Acuvue Oasys (12 čoček)

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.