MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen John Williams: Jak dělat, co vás baví, a dostat za to zaplaceno

Knihy naučná literatura

John Williams: Jak dělat, co vás baví, a dostat za to zaplaceno

Hodnocení: 1x
 • 4
EAN: 9788024741642

Anotace: Nepracujte, hrajte si! Trápíte se v práci, která vás k smrti nudí? Dřete se ve vlastní firmě, která se nikdy pořádně "nerozjela"? Nedokážete se rozhodnout, co vlastně chcete dělat? Je načase odhodlat se ke změně! S touto knížkou dokážete vydělávat na tom, co děláte rádi. Poznáte, jak si vybudovat ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.86364
skladem

Jaké má kniha
Jak dělat, co vás baví,..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen John Williams: Jak dělat, co vás baví, a dostat za to zaplaceno

John Williams: Jak dělat, co vás baví, a dostat za to zaplaceno v kostce

Průměrné hodnocení

4,0
 • 4

Na základě 1 hodnocení

80 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti John Williams: Jak dělat, co vás baví, a dostat za to zaplaceno

 • - motivační a inspirativní
 • - některé návody jsou užitečné
 • - čtivá a nenáročná

 • - částečně zdlouhavá a obecná
 • - mnoho informací najdete i v jiných motivačních příručkách

Čerstvá hodnocení John Williams: Jak dělat, co vás baví, a dostat za to zaplaceno

 • 3

Jdipracovat.cz, 13. února 2013

 • - motivační a inspirativní
 • - některé návody jsou užitečné
 • - čtivá a nenáročná
 • - dobré osobní zkušenosti respondentů

 • - částečně zdlouhavá a obecná
 • - mnoho informací najdete i v jiných motivačních příručkách

Jak dělat, co člověka baví, a ještě za to dostat mzdu. Návod, jak na to, zpracoval velšský kouč a znalec pracovního prostředí John Williams. Knihu, která vyšla v osmi jazykových verzích, vydalo v dubnu roku 2012 v české verzi nakladatelství Grada Publishing. Publikace krom jiného radí, jak netrpět v nenáviděné práci, nebo jak si splnit sen a být v zaměstnání šťastný. Dvousetstránková publikace z velké části nepřináší nové informace, pouze upozorňuje na to, co už víme, jen si to bojíme připustit, nebo to máme zafixované v jiném kontextu. Autor má ve své knize následující východisko, které vystihuje aktuální stav jako revoluci pracovních možností: „Máme štěstí. Dosáhli jsme úžasného momentu v dějinách práce. Dnes je už možné živit se prakticky čímkoli. A to myslím naprosto vážně: ať vás napadne cokoli, na světě existuje někdo, kdo si na tom postavil kariéru.“ (s. 19) Pokud knihu dostanete do rukou, až když máte jasno, co chcete v životě dělat, bude vám zhruba její první polovina připadat zdlouhavá a plná psychologických a koučských řečí o hledání sebe sama. Když se nenecháte odradit, dozvíte se, jak se vysněným podnikáním nebo povoláním uživit, a to díky praktickým návodům, jak rozjet podnikání v preferovaném oboru, nebo jak si najít dobrou práci. Více na http://www.jdipracovat.cz/tipy/63-kniha/823-tip-na-knihu-jak-delat-co-vas-bavi-a-dostat-za-to-zaplaceno WWW.JDIPRACOVAT.CZ - Průvodce bludištěm trhu práce - recenze na personální literaturu.


Specifikace John Williams: Jak dělat, co vás baví, a dostat za to zaplaceno

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 190 Kč

Trčíte v práci, která vás k smrti nudí? Dřete se ve vlastní firmě, která se nikdy pořádně nerozjela? Nedokážete se rozhodnout, co vlastně chcete dělat? Je čas na změnu! Tato knížka vám ukáže, jak vydělávat na tom, co děláte rádi. Poznáte, jak si vybudovat práci plnou svobody i zábavy. V mnoha příbězích lidí, kteří si ze svých vášní udělali výnosná živobytí, objevíte 10 tajemství, jak změnit svůj pracovní život. Ať už chcete začít podnikat, najít ideální práci, napsat knihu či změnit svět, tato knížka je určena » ... a dál?

Produkt John Williams: Jak dělat, co vás baví, a dostat za to zaplaceno

John Williams: Jak dělat, co vás baví, a dostat za to zaplaceno - parametry

Název produktu: John Williams: Jak dělat, co vás baví, a dostat za to zaplaceno
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 190 Kč
Maximální cena: 224 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:

Anotace: Nepracujte, hrajte si! Trápíte se v práci, která vás k smrti nudí? Dřete se ve vlastní firmě, která se nikdy pořádně "nerozjela"? Nedokážete se rozhodnout, co vlastně chcete dělat? Je načase odhodlat se ke změně! S touto knížkou dokážete vydělávat na tom, co děláte rádi. Poznáte, jak si vybudovat práci plnou zábavy a svobody. Na mnoha příbězích lidí, kteří si ze svých vášní udělali výnosná živobytí, objevíte 10 tajemství, jak změnit svůj pracovní svět. Autor postupně vyvrací 21 mýtů o práci, mylná a tradovaná přesvědčení, která brání nastoupit cestu k úspěchu a brání v rozletu. Ať už chcete začít podnikat, najít ideální práci, napsat knihu či změnit svět, tato knížka je určena právě vám, nastartuje vaše myšlení tím správným směrem. Z obsahu: O čem je tato kniha 11 Desatero tajemství 11 21 mýtů o práci 13 Rozhovory s experty 14 Webové stránky 14 Poděkování 15 Poděkování nakladatele původního vydání 17 Připojte se k hravé revoluci 19 Připojte se k revoluci 21 Hrát si se vyplatí 23 Získejte nezávislost, po níž toužíte 25 Vaší kanceláří bude celý svět 26 Z dělníka hravcem 27 Zapomeňte na kariérní plány 32 Můj příběh: "Už nikdy v životě nechci žádnou práci" 33 První tajemství Jak přijít na to, co opravdu chcete 37 Začněte na tom správném místě 38 Využijte svou tajnou zbraň: herní zápisník 39 "A ještě něco..." aneb co vás může o tom, co opravdu chcete, naučit inspektor Columbo 40 Přestaňte se snažit přijít na to, co budete dělat po zbytek života 42 Potřebujete trochu více inspirace? 43 Chtěli byste zkusit tolik věcí, že se vám do jednoho roku nevejdou? 45 Vítejte v (mnoho)vesmíru 48 Dobrá zpráva: můžete mít to, co opravdu chcete 48 Využití hravé středy 51 Druhé tajemství Jak si vybrat, co dělat dál 53 Rovnice štěstí 55 Vaše chvíle 56 Jak se ponořit do toho, co vás baví - úvod do dynamiky bohatství 57 Něco vás znepokojuje? 62 Nadání, dovednosti a záliby 62 Vyvážení záliby a peněz 63 Jak se nestat hladovějícím malířem (nebo hercem, hudebníkem, básníkem, spisovatelem...) 66 Jak si vybrat, co dělat dál 67 Třetí tajemství Jak začít okamžitě 73 Problémy související s cíli 75 Problémy spojené s přemýšlením 77 Výběr hravého projektu 78 Jak si vybrat projekt 79 Velké plány, skromné začátky 82 Spuštění hravého projektu 85 Výhody hraní 86 Čtvrté tajemství Jak zaručeně dosáhnout úspěchu 89 Vítejte na horské dráze 90 Souboj s vnitřním nepřítelem 91 Vytvoření podpůrného týmu 95 Pořád máte strach? 97 Jak dosáhnout nezničitelnosti 98 Přestaňte žádat o svolení 100 Inspirujte se radami největšího světového odborníka na váš úspěch 101 Jak podvádět 101 Udržet směr vám pomůže milionářský test 102 Jak dělat pokroky, když nemáte čas ani energii 104 Hlavní problém není čas, nýbrž zahlcení úkoly 105 Jak udržet skvělé nápady pod kontrolou 107 Jak se stát kreativním géniem 107 Síla "tvůrčí nečinnosti" 109 Páté tajemství Jak si hrát smysluplně a brát za to peníze 113 Vydejme se na lov problémů 116 Chcete změnit svět? 120 Který problém mám řešit? 121 Šesté tajemství Jak s


Recenze John Williams: Jak dělat, co vás baví, a dostat za to zaplaceno

Jdipracovat.cz, 13. února 2013


PRO:   - motivační a inspirativní
  - některé návody jsou užitečné
  - čtivá a nenáročná
  - dobré osobní zkušenosti respondentů
PROTI:   - částečně zdlouhavá a obecná
  - mnoho informací najdete i v jiných motivačních příručkách

Jak dělat, co člověka baví, a ještě za to dostat mzdu. Návod, jak na to, zpracoval velšský kouč a znalec pracovního prostředí John Williams. Knihu, která vyšla v osmi jazykových verzích, vydalo v dubnu roku 2012 v české verzi nakladatelství Grada Publishing. Publikace krom jiného radí, jak netrpět v nenáviděné práci, nebo jak si splnit sen a být v zaměstnání šťastný.
Dvousetstránková publikace z velké části nepřináší nové informace, pouze upozorňuje na to, co už víme, jen si to bojíme připustit, nebo to máme zafixované v jiném kontextu. Autor má ve své knize následující východisko, které vystihuje aktuální stav jako revoluci pracovních možností: „Máme štěstí. Dosáhli jsme úžasného momentu v dějinách práce. Dnes je už možné živit se prakticky čímkoli. A to myslím naprosto vážně: ať vás napadne cokoli, na světě existuje někdo, kdo si na tom postavil kariéru.“ (s. 19)
Pokud knihu dostanete do rukou, až když máte jasno, co chcete v životě dělat, bude vám zhruba její první polovina připadat zdlouhavá a plná psychologických a koučských řečí o hledání sebe sama. Když se nenecháte odradit, dozvíte se, jak se vysněným podnikáním nebo povoláním uživit, a to díky praktickým návodům, jak rozjet podnikání v preferovaném oboru, nebo jak si najít dobrou práci.

Více na http://www.jdipracovat.cz/tipy/63-kniha/823-tip-na-knihu-jak-delat-co-vas-bavi-a-dostat-za-to-zaplaceno

WWW.JDIPRACOVAT.CZ - Průvodce bludištěm trhu práce - recenze na personální literaturu.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
 • 3
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro John Williams: Jak dělat, co vás baví, a dostat za to zaplaceno

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.