Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen John Stephens: Kronika ohně

Knihy pro děti a mládež

John Stephens: Kronika ohně cena od 0 Kč

John Stephens: Kronika ohně

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Knihy počátku 2: Kronika ohně - John Stephens. Katka, Michael a Ema po dramatických událostech minulé zimy dále pokračují v pátrání po svých ztracených rodičích. Sami se však nyní ocitli ve velkém nebezpečí, ale tak je jejich přítel čaroděj ukryje v nechvalně proslulém sirotčinci. Myslí si, že tam budou v ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

John Stephens: Kronika ohně - parametry

Název produktu: John Stephens: Kronika ohně
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Knihy počátku 2: Kronika ohně - John Stephens. Katka, Michael a Ema po dramatických událostech minulé zimy dále pokračují v pátrání po svých ztracených rodičích. Sami se však nyní ocitli ve velkém nebezpečí, ale tak je jejich přítel čaroděj ukryje v nechvalně proslulém sirotčinci. Myslí si, že tam budou v bezpečí, ale velice se mýlí. Nepřátelské síly úkryt brzy odhalí a Katka se ocitne v minulosti, v nebezpečném, hrozivém New York City. Hledá způsob, jak se vrátit k sourozencům, a přitom se setkává s tajuplným chlapcem, jehož osud je s jejím důmyslně a děsivě propojen. Michael a Ema mezitím hledají druhou Knihu počátku. Dostanou se do záhadného světa, v němž musí čelit drsným sněhovým bouřím, odhalit pradávný rytířský řád a potýkat se se strašlivými netvory. Najdou legendární Kroniku ohně, než bude Katka navždy ztracena?Ukázka z textuMichael cítil, jak se chvěje vzrušením. A tři se stanou jedním... Doktor Pym tvrdil, že tato věta hovoří o třech Knihách počátku. Snad tomu tak bylo. Ale možná, že se tady mluví ještě o něčem jiném. Zelenožluté bahno na dně poháru mezitím takřka ztuhlo. Michael vytrhl zátku v červené láhvi a šplíchl do poháru tekutinu vonící po sladké limonádě. Zasyčelo to a zabublalo. Roztok získal černou barvu. Pokud bylo cosi takového vůbec možné, páchl nyní ještě hůř než předtím. Michael už ale obracel dnem vzhůru malou kovovou lahvičku a vytřásl z ní několik kapek. Syčení a bublání ustalo. V následující chvíli získala tekutina v poháru barvu ryzího stříbra. „Michaeli, tohle je poslední varo...“ „Napiju se ze všech tří nádob!“ Chtěl, aby věděli, co se stalo. Pro případ, že by to dopadlo špatně. Pak, jelikož se nedokázal ubránit tomu, aby učinil dramatické gesto, pozvedl pohár ke kostlivci. Bohužel si nebyl schopen vymyslet jen tak z hlavy nic dostatečně dvorného, aby to vyřkl jako přípitek, a nakonec jen zamumlal: „No dobře, tak do toho...“ A napil se. Bylo to, jako kdyby si nalil rovnou do srdce ledovou vodu. Publikace: Knihy počátku 2: Kronika ohně - John Stephens.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.