MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen John F. Taylor: Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti

Učebnice/Odborná literatura

John F. Taylor: Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788026200680

Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti. Rádce pro děti s ADHD a ADD.Dělá ti potíže, když se máš na něco soustředit? Napomínají tě ve škole za to, že vyrušuješ a vstáváš bez dovolení z lavice? Nejde ti učení? Neumíš usměrnit své chování? Možná máš ADD (poruchu pozornosti) nebo ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85948
skladem

Jaké má kniha
Jak přežít s hyperaktiv..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen John F. Taylor: Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti

Specifikace John F. Taylor: Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 192 Kč

Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti - Edwin F. Taylor; John Archibald Wheeler Rádce pro děti s ADHD a ADD Dělá ti potíže, když se máš na něco soustředit? Napomínají tě ve škole za to, že vyrušuješ a vstáváš bez dovolení z lavice? Nejde ti učení? Neumíš usměrnit své chování? Možná máš ADD (poruchu pozornosti) nebo ADHD (poruchu pozornosti spojenou s hyperaktivitou). V této knize zjistíš, co to je ADD neboli porucha pozornosti a také co to je ADHD neboli porucha pozornosti spojená s hyperaktivitou. » ... a dál?

Produkt John F. Taylor: Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti

John F. Taylor: Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti - parametry

Název produktu: John F. Taylor: Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 192 Kč
Maximální cena: 192 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti. Rádce pro děti s ADHD a ADD.Dělá ti potíže, když se máš na něco soustředit? Napomínají tě ve škole za to, že vyrušuješ a vstáváš bez dovolení z lavice? Nejde ti učení? Neumíš usměrnit své chování? Možná máš ADD (poruchu pozornosti) nebo ADHD (poruchu pozornosti spojenou s hyperaktivitou). V této knize zjistíš, co to je ADD neboli porucha pozornosti a také co to je ADHD neboli porucha pozornosti spojená s hyperaktivitou. Naučíš se, jak udržet na uzdě své nálady a jak překonat pocity neúspěchu, smutku a strachu. Zjistíš, které jídlo ti může pomoci k lepšímu soustředění. Na konci každé kapitoly se můžeš otestovat, a tak zjistíš, jestli rozumíš všem otázkám spojeným s poruchou pozornosti a také hyperaktivitou. Kniha je určena dětem s ADHD a ADD, jejich rodičům, učitelům a vychovatelům.John F. Taylor, Ph.D., je psycholog a otec tří dětí s poruchou pozornosti. Založil společnost ADD Plus a vytvořil řadu materiálů pro děti a mladé lidi s ADHD a ADD. Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti - Edwin F. Taylor; John Archibald Wheeler Rádce pro děti s ADHD a ADD z kategorie Knihy | Naučná literatura | Dítě, rodina a vztahy | Rodina a dítě | Specifické problémy a poruchy od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro John F. Taylor: Jak přežít s hyperaktivitou a poruchami pozornosti

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Jiřina Bednářová, Vlasta Šmardová: Diagnostika dítěte předškolního věku

Jiřina Bednářová, Vlasta Šmardová: Diagnostika dítěte předškolního věku

Publikace: Diagnostika dítěte předškolního věku - Jiřina Bednářová;Vlasta Šmardová. Publikace Diagnostika dítěte předškolního věku je zaměřena na sledování a rozvoj následujících oblastí: - motoriky, grafomotoriky - zrakového vnímání - sluchového vnímání »

od 335 Kč

v 5 obchodech

Patricia Babtie, Jane Emerson: Dítě s dyskalkulií ve škole

Patricia Babtie, Jane Emerson: Dítě s dyskalkulií ve škole

Dítě s dyskalkulií ve škole - Babtie, Patricia, Emerson, Jane Je chytré, šikovné stejně jako jeho spolužáci, ale s čísly a příklady si opravdu neví rady. Tak by se dal popsat problém dítěte s dyskalkulií. Dyskalkulie je jedna ze specifických poruch učení »

od 254 Kč

ve 3 obchodech

Portál Praxe a metody rané péče v ČR: Průvodce sociálním modelem

Portál Praxe a metody rané péče v ČR: Průvodce sociálním modelem

Praxe a metody rané péče v ČR - Průvodce sociálním modelem - Hradilková, Terezie a kol. Raná péče představuje významnou pomoc rodinám dětí s handicapem. Provází je prvními týdny, měsíci a roky života dítěte a pomáhá jim zprostředkovat nebo dokonce sama »

od 243 Kč

ve 3 obchodech

Portál Vědci v mateřské škole 2: Aktivity pro malé badatele

Portál Vědci v mateřské škole 2: Aktivity pro malé badatele

Vědci v mateřské škole 2 - Aktivity pro malé badatele - Rochovská, Ivana, Krupová, Dagmar Kam zmizí kaluže, které se dělají po dešti? Jak se můžeme zahřát, když nám je chladno? Co se stane s cukrem, který nasypeme do čaje? Odkud máme elektřinu? Podobné »

od 221 Kč

ve 3 obchodech

Alison M. Thompson: Mé dítě má ADHD

Alison M. Thompson: Mé dítě má ADHD

Mé dítě má ADHD - Jak s ním přežít - Thompson Alison M. Mé dítě má ADHD je upřímné a velmi dojemné osobní vylíčení zkušenosti matky, jejíž dítě má ADHD. Pro Alison Thompson byl život s jejím synem Danielem nekončící příval neposlušnosti, odmlouvání, »

od 205 Kč

ve 2 obchodech

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.