Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen John Eldredge: Nádherný psanec

Učebnice/Odborná literatura

John Eldredge: Nádherný psanec

Hodnocení: 1x
  • 4

Nádherný psanec - John Eldredge Setkání s hravou, rozvratnou a výstřední osobností Ježíše.   Číst evangelium, aniž bychom znali Ježíšovu osobnost, je jako sledovat televizi s vypnutým zvukem. Ve výsledku vidíme jakousi dvourozměrnou osobu, která dělá podivné, nevyzpytatelné věci.John ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace John Eldredge: Nádherný psanec

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 219 Kč

Číst evangelium, aniž bychom znali Ježíšovu osobnost, je jako sledovat televizi s vypnutým zvukem. Ve výsledku vidíme jakousi dvourozměrnou osobu, která dělá podivné, nevyzpytatelné věci. John Eldredge v knize Nádherný psanec odstraňuje náboženský lak, aby čtenáři pomohl objevit ohromující nový pohled na Ježíšovo lidství. Ježíš byl obviňován z toho, že porušoval Zákon, že se držel špatné společnosti a že hodně pil. Dokonce i z toho, že je samotný ďábel. Byl tak přesvědčivý a nebezpečný, že ho museli zabít. Ale » ... a dál?

Produkt John Eldredge: Nádherný psanec

John Eldredge: Nádherný psanec - parametry

Název produktu: John Eldredge: Nádherný psanec
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 219 Kč
Maximální cena: 245 Kč
Ušetríte až: 26 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Nádherný psanec - John Eldredge Setkání shravou, rozvratnou avýstřední osobností Ježíše.   Číst evangelium, aniž bychom znali Ježíšovu osobnost, je jako sledovat televizi svypnutým zvukem. Ve výsledku vidíme jakousi dvourozměrnou osobu, která dělá podivné, nevyzpytatelné věci.John Eldredge vknize Nádherný psanec odstraňuje náboženský lak, aby čtenáři pomohl objevit ohromující nový pohled na Ježíšovo lidství. Ježíš byl obviňován ztoho, že porušoval Zákon, že se držel špatné společnosti aže hodně pil. Dokonce iz toho, že je samotný ďábel. Byl tak přesvědčivý anebezpečný, že ho museli zabít. Ale jiní ho vášnivě milovali. Měl smysl pro humor. Jeho velkorysost byla přímo skandální. Nepřátelé se třásli před jeho hněvem. Jeho slova mnohé pobuřovala.. Rozhodně to nebyl Ježíš, jakého známe zvitráží sbarevnými sklíčky. Autor svým půvabným ačtivým literárním stylem vymaňuje Ježíše ztypických stereotypů, stejně jako osvobodil skutečnou mužnost ve své knize Pozor, srdce muže.John Eldredge opět ukazuje čtenářům, jak mohou denně ve svém životě zakoušet Ježíše. Tato kniha zcela jistě oživí vaše bohoslužby aprohloubí váš intimní vztah sJežíšem. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Náboženství | Křesťanství | Světci a svatí od NOVADIDA naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.