Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen John Dougherty: Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway

Učebnice/Odborná literatura

John Dougherty: Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway-Dvojjazyčná pohádka pro děti - Dvojjazyčná pohádka pro děti - John Dougherty. Užijte si čtení s vaším dítětem! Postava Fina Drsňáka je založena na postavě Fionn mac Cumhail. Byl to velký irský bojovník, který zažil mnoho dobrodružství. Jako v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.33333
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace John Dougherty: Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 25 Kč

Autor : John Dougherty, Užijte si čtení s vaším dítětem! Postava Fina Drsňáka je založena na postavě Fionn mac Cumhail. Byl to velký irský bojovník, který zažil mnoho dobrodružství. Jako v každé správné pohádce i v naší vítězí fištrón nad hloupostí. Napínavý příběh mohou číst děti samy, s rodiči anebo poslouchat ve formě mp3 namluvené rodilými herci, uložené na webu Albatros Media. Dvojjazyčné verze klasických pohádek Vydavatelství Edika připravilo ve spolupráci s Oxford University Press dvojjazyčné verze patnácti » ... a dál?

Produkt John Dougherty: Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway

John Dougherty: Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway - parametry

Název produktu: John Dougherty: Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 25 Kč
Maximální cena: 59 Kč
Ušetríte až: 34 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway-Dvojjazyčná pohádka pro děti - Dvojjazyčná pohádka pro děti - John Dougherty. Užijte si čtení s vaším dítětem! Postava Fina Drsňáka je založena na postavě Fionn mac Cumhail. Byl to velký irský bojovník, který zažil mnoho dobrodružství. Jako v každé správné pohádce i v naší vítězí fištrón nad hloupostí. Napínavý příběh mohou číst děti samy, s rodiči anebo poslouchat ve formě mp3 namluvené rodilými herci, uložené na webu Albatros Media. Dvojjazyčné verze klasických pohádek Vydavatelství Edika připravilo ve spolupráci s Oxford University Press dvojjazyčné verze patnácti klasických pohádek. V angličtině jsou určeny pro čtenáře ve věku od 7 do 12 let, mohou je ale využít jak učitelé, tak rodiče. Záměrem je rozvíjet slovní zásobu dětí, ale i jejich schopnost porozumět mluvené angličtině a umět příběhy převyprávět vlastními slovy. V první desítce univerzit Oxfordská univerzita je vůbec nejstarší v anglicky mluvících zemích. Je považována za jednu z nejprestižnějších vzdělávacích institucí a v žebříčcích se zařazuje do první desítky škol na světě. Součástí univerzity je i nakladatelství, které se soustředí na to, jak se co nejefektivněji naučit anglicky. Navazuje přitom na tradici, ale zároveň zúročuje moderní poznatky. Příběhy ze všech koutů světa Řada obsahuje pohádky evropské v Čechách dobře známé i pohádky exotické, severské, arabské, africké, anglicko-irské nebo východoasijské. Každý z příběhů je zpracován jiným autorem i jiným kreslířem, edice hýří rozmanitostí. Děti s rodiči si mohou užít prastarého moudra. Publikace: Fin Drsňák a Obrův chodník Finn MacCool and the Giant’s Causeway-Dvojjazyčná pohádka pro děti - Dvojjazyčná pohádka pro děti - John Dougherty.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.