Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen John a Liz Soars: New Headway Intermediate Student´s Book

Knihy

John a Liz Soars: New Headway Intermediate Student´s Book

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: NEW HEADWAY INTERMEDIATE STUDENT´S BOOK - Soars Liz and John;SOARS, J.;SOARS, L.. Six-level general English course for adults The second edition of New Headway Intermediate contains a modified syllabus and extensively updated material from the first edition. Each unit covers language input - language ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89159
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? John a Liz Soars: New Headway Intermediate Student´s Book koupíte i tady

Specifikace John a Liz Soars: New Headway Intermediate Student´s Book

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 420 Kč

Učebnice pro úroveň Intermediate. Headway je nejužívanější řada učebnic angličtiny pro středoškoláky a jazykové školy oceněná řadou cen. Kombinuje to nejlepší z tradičních metod s nejnovějšími vyučovacími postupy. ... a dál?

Produkt John a Liz Soars: New Headway Intermediate Student´s Book

John a Liz Soars: New Headway Intermediate Student´s Book - parametry

Název produktu: John a Liz Soars: New Headway Intermediate Student´s Book
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 420 Kč
Maximální cena: 523 Kč
Ušetríte až: 103 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: NEW HEADWAY INTERMEDIATE STUDENT´S BOOK - Soars Liz and John;SOARS, J.;SOARS, L.. Six-level general English course for adults The second edition of New Headway Intermediate contains a modified syllabus and extensively updated material from the first edition. Each unit covers language input - language focus, vocabulary, spoken English - and skills development (reading, speaking, listening, and writing) to create a complete syllabus for students. Throughout the book, Music of English and Spoken English help students' speaking. These features show learners how to use tone, stress, and informal phrases to express the right meaning and sound natural in conversation. Key features Fascinating, authentic material that will capture students' imaginations. The 'Test your grammar' section at the beginning of every unit challenges students' knowledge of the language. Grammar questions involve students in language analysis, which is practised through a wide range of exercises. The 'Grammar Reference' at the back of the Student's Book gives clear, detailed rules of form and use. All four skills are developed systematically and integrated through related tasks. There are a wide range of manageable listening exercises. A well-defined vocabulary syllabus covers systems as well as lexical sets. Pronunciation practice is integrated at appropriate points throughout the units. The 'Postcript' section looks at everyday idiomatic English and the grammar of spoken English. Publikace: NEW HEADWAY INTERMEDIATE STUDENT´S BOOK - Soars Liz and John;SOARS, J.;SOARS, L.. Učebnice anglického jazyka pro SŠ - AJ - New Headway. Nejoblíbenější šestidílný kurz pro dospělé a mládež (Beginner, Elementary, Pre-intermediate, Intermediate, Upper-intermediate, Advanced). Nejužívanější učebnice pro středoškoláky a jazykové školy oceněná řadou cen, velmi úspěšná u studentů i učitelů. Kombinuje to nejlepší z tradičních metod s nejnovějšími vyučovacími postupy. Zcela nový design a ilustrace, všechny díly aktualizovány, zařazeny nové svěží texty, zajímavé materiály z autentických zdrojů. Zkrácení poslechů a čtení s větším důrazem na konverzační aktivity. Množství kopírovatelných materiálů včetně testů a Stop and Check sekce v učitelské příručce, která slouží učiteli k zopakování a konsolidaci probrané látky. Má doložku MŠMT. Více informací: www.oup.com/elt/teacher/headway Učebnice Pracovní sešit (s klíčem nebo bez) Kazety nebo audio CD Kazeta nebo audio CD k pracovnímu sešitu pro studenta Učitelská příručka Teachers Resource Book (nový materiál s konverzačními hrami a aktivitami) Pracovní sešit Elementary a Pre-intermediate s českým slovníčkem Testy zdarma ke všem dílům Slovníček a přehled mluvnice (s výslovností, v jedné knížce k Beginner,Elementary,Pre-Intermediate,přehled mluvnice podle jednotlivých lekcí s českým vysvětlením) Anglicko-český slovníček k Intermediate New Ed. na www.oup.com/elt Liz Soars; John Soars; E. PaulerováOdesíláme 22.10.2012Fourth EditionOxford University


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.