Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Johann Wolfgang von Goethe: Smyslově-morální účinek barev

Knihy

Johann Wolfgang von Goethe: Smyslově-morální účinek barev cena od 0 Kč

Johann Wolfgang von Goethe: Smyslově-morální účinek barev

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Smyslově-morální účinek barev - Johann Wolfgang Goethe. V povědomí většiny lidí Goethe žije jako básník a především jako tvůrce Fausta. Tato knížka chce čtenářům přiblížit část Goetheho Nauky o barvách a zdůraznit zejména objektivní účinek barev na citový život. Goethovy podněty mohu najít nové využití nejen v ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Johann Wolfgang von Goethe: Smyslově-morální účinek barev - parametry

Název produktu: Johann Wolfgang von Goethe: Smyslově-morální účinek barev
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Smyslově-morální účinek barev - Johann Wolfgang Goethe. V povědomí většiny lidí Goethe žije jako básník a především jako tvůrce Fausta. Tato knížka chce čtenářům přiblížit část Goetheho Nauky o barvách a zdůraznit zejména objektivní účinek barev na citový život. Goethovy podněty mohu najít nové využití nejen v současné umělecké tvorbě a pedagogice, ale také v terapii psychických poruch. Smyslově-morální účinek barev - Johann Wolfgang Goethe od nakladatelství Fabula v kategorii | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz V povědomí většiny lidí J. W. Go­e­the žije jako bás­ník a pře­de­vším jako tvůrce Faus­ta. Tato knížka při­blí­žu­je čte­ná­řům část Go­e­tho­vy Na­u­ky o bar­vách a zdůrazňuje ze­jmé­na ob­jek­tiv­ní úči­nek ba­rev na citový ži­vot. Go­e­tho­vy pod­ně­ty mo­hou na­jít nové vy­u­ži­tí ne­jen v sou­časné umě­lec­ké tvor­bě a pe­dagogice, ale ta­ké v terapii psychic­kých po­ruch.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.