Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Joe Navarro, Toni Sciarra Poynter: Nebezpečné osobnosti

Knihy naučná literatura

Joe Navarro, Toni Sciarra Poynter: Nebezpečné osobnosti

Hodnocení: 1x
  • 5

ezpečné osobnosti jsou blíže, než si myslíte. Chraňte se před nimi! Joe Navarro působil pětadvacet let ve službách FBI jako zvláštní agent a specialista na profilování pachatelů trestných činů. Je autorem bestselleru „Jak prokouknout druhé lidi“. Ve své nové knize odhaluje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Nebezpečné osobnosti
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Joe Navarro, Toni Sciarra Poynter: Nebezpečné osobnosti koupíte i tady

Specifikace Joe Navarro, Toni Sciarra Poynter: Nebezpečné osobnosti

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 239 Kč

ezpečné osobnosti jsou blíže, než si myslíte. Chraňte se před nimi! Joe Navarro působil pětadvacet let ve službách FBI jako zvláštní agent a specialista na profilování pachatelů trestných činů. Je ... a dál?

Produkt Joe Navarro, Toni Sciarra Poynter: Nebezpečné osobnosti

Joe Navarro, Toni Sciarra Poynter: Nebezpečné osobnosti - parametry

Název produktu: Joe Navarro, Toni Sciarra Poynter: Nebezpečné osobnosti
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 239 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 60 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

ezpečné osobnosti jsou blíže, než si myslíte. Chraňte se před nimi!

Joe Navarro působil pětadvacet let ve službách FBI jako zvláštní agent a specialista na profilování pachatelů trestných činů. Je autorem bestselleru „Jak prokouknout druhé lidi“. Ve své nové knize odhaluje kritické varovné signály, jež vám pomohou včas rozpoznat potenciálně nebezpečné jedince, kteří by vám a vašim blízkým mohli ublížit fyzicky, emocionálně nebo finančně.

Dozvíte se:

Jak poznáte nejčastější typy nebezpečných osobností - narcistickou, emočně nestabilní, paranoidní a predátorskou. Jak se projevují v práci, ve vztazích a v běžném životě. Jak negativně působí na ostatní. Jak rozpoznáte příznaky patologického chování. Proč je potřeba reagovat včas a rázně. Jak preventivně snížit riziko, že by se člověk mohl stát obětí. Jak postupovat, když se do krizové či ohrožující situace dostanete.

Kniha je doslova prošpikována konkrétními kriminálními případy i příběhy klientů z běžného života. Pro jednotlivé typy osobností zde najdete podrobný seznam otázek, pomocí kterých můžete zjistit, zda a v jaké míře se u konkrétní osoby projevuje nebezpečné chování. Naučíte se tak poznat, jaké chování už není v pořádku, a co byste si neměli nechat líbit.

Ojedinělá publikace je určena skutečně všem - jak široké veřejnosti, tak profesionálům, například policistům nebo sociálním pracovníkům, kteří se s nebezpečnými jedinci setkávají nejčastěji.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.