Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Joanna Trollope: Svatba s milenkou

Próza - beletrie

Joanna Trollope: Svatba s milenkou

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Svatba s milenkou - Joanna Trollopová. Román o tom, jak se pohybovat v minovém poli citů, který na každé stránce poutá čtenářovu pozornost. Simon Stockdale říká svému synovi Jackovi: Tvůj dědeček chce opustit babičku, s kterou žije už čtyřicet let, a hodlá se oženit s milenkou, s níž udržuje sedm let ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.81514

Jaké má kniha
Svatba s milenkou
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Joanna Trollope: Svatba s milenkou

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 44 Kč

Román o tom, jak se pohybovat v minovém poli citů, který na každé stránce poutá čtenářovu pozornost. Simon Stockdale říká svému synovi Jackovi: Tvůj dědeček chce opustit babičku, s kterou žije už čtyřicet let, a hodlá se oženit s milenkou, s níž udržuje sedm let utajovaný poměr. Děda, diví se Jack. Děda chce odejít a začít znovu? Co může taková rodinná událost znamenat pro kluka, prožívajícího zmatky první lásky? Nebo pro Simonovu manželku Carrii, která si o své tchyni vždy myslela, že si neoprávněně připadá » ... a dál?

Produkt Joanna Trollope: Svatba s milenkou

Joanna Trollope: Svatba s milenkou - parametry

Název produktu: Joanna Trollope: Svatba s milenkou
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 44 Kč
Maximální cena: 44 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Svatba s milenkou - Joanna Trollopová. Román o tom, jak se pohybovat v minovém poli citů, který na každé stránce poutá čtenářovu pozornost. Simon Stockdale říká svému synovi Jackovi: Tvůj dědeček chce opustit babičku, s kterou žije už čtyřicet let, a hodlá se oženit s milenkou, s níž udržuje sedm let utajovaný poměr. Děda, diví se Jack. Děda chce odejít a začít znovu? Co může taková rodinná událost znamenat pro kluka, prožívajícího zmatky první lásky? Nebo pro Simonovu manželku Carrii, která si o své tchyni vždy myslela, že si neoprávněně připadá ukřivděná a odstrkovaná a že se zbytečně utápí v sebelítosti? Dochází k inkasu synovských dluhů, a Carrie nechce, aby její manžel Simon platil. Ale on pociťuje vůči své matce závazek, který ho činí zranitelným, který však nikdo jiný nemůže pochopit. A co milenka? Advokátka, která se zamilovala do soudce dvakrát tak starého. Co když není jen "klopýtnutím jeho ctihodnosti", jak ji nazývá jeden soudní úředník. Co když, jak říká Simonův homosexuální bratr, je "tou pravou osobou". Spisovatelka, pověstná svým mistrovským vyprávěním a vtipnými a přesnými postřehy, vnáší světlo do poznatelných, ale stinných zákoutí lidského chování a přichází s dramatickým příběhem, který na každé stránce poutá čtenářovu pozornost. Publikace: Svatba s milenkou - Joanna Trollopová. Příběh o rodinném "vlaku", vykolejeném prozrazeným vztahem hlavy rodiny s mladší milenkou a vůlí vše radikálně řešit. Otec Simona Stockdalea, vážený soudce, chce po čtyřiceti letech opustit manželku a oženit se s mladou milenkou, s níž udržuje sedm let utajovaný poměr. Simon se vůči své matce cítí zavázán odpovědností a stává se tak zranitelným. Ani jeho syn Jack, který právě prožívá agonii svého prvního milostného vztahu, není situací v rodině příliš nadšený. Navíc milenka je atraktivní právnička, a možná "správná ženská, opravdu kus", jak se vyjádřil Simonův homosexuální bratr Alan, a ne jen "třtina, která se klátí za Jeho ctihodností", jak ji pojmenoval jeden soudní úředník. Z angl. orig. Marrying the Mistress přel. Martina Čermáková. Joanna Trollopeová, jedna z nejoblíbenějších britských autorek, se ve svém novém neodolatelném románu odvažuje na další emocionální minové pole s bystrostí, nad níž se až tají dech, a přichází s příběhem a dramatem, který vábí každou svou stránkou. Olympia - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu matná - 224 str. - ISBN: 978-80-7376-114-1 - Kniha


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.