Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Joachim Meyerhoff: Kdy bude konečně zase všechno takové, jaké to nikdy nebylo

Próza - beletrie

Joachim Meyerhoff: Kdy bude konečně zase všechno takové, jaké to nikdy nebylo

Hodnocení: 1x
  • 4

Jaký je život v blázinci, když si myslíte, že jste normální? Znáte písničku o huse a lišce? No jak byste taky mohli! Vymyslel si ji totiž malý Joachim, když ho po jednom z jeho záchvatů vzteku usadila maminka na zapnutou pračku. Joachim bydlí s rodiči a dvěma staršími bratry v psychiatrické léčebně, kterou řídí jeho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.00461
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Kdy bude konečně zase v..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Joachim Meyerhoff: Kdy bude konečně zase všechno takové, jaké to nikdy nebylo koupíte i tady

Specifikace Joachim Meyerhoff: Kdy bude konečně zase všechno takové, jaké to nikdy nebylo

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 199 Kč

Kniha – autor Joachim Meyerhoff, 464 stran, česky, pevná s přebalem lesklá. Znáte písničku o huse a lišce? No jak byste taky mohli! Vymyslel si ji totiž malý Joachim, když ho po jednom z jeho záchvatů vzteku usadila maminka na zapnutou pračku. Joachim bydlí s rodiči a dvěma staršími bratry v psychiatrické léčebně, kterou řídí jeho tatínek. Díky tomu Joachim odmalička naráží na ne zcela běžné situace: na zádech ho vozí jeden z pacientů a divoce přitom zvoní na zvony, s jiným obyvatelem kliniky Joachim kreslí » ... a dál?

Produkt Joachim Meyerhoff: Kdy bude konečně zase všechno takové, jaké to nikdy nebylo

Joachim Meyerhoff: Kdy bude konečně zase všechno takové, jaké to nikdy nebylo - parametry

Název produktu: Joachim Meyerhoff: Kdy bude konečně zase všechno takové, jaké to nikdy nebylo
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 100 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Jaký je život v blázinci, když si myslíte, že jste normální? Znáte písničku o huse a lišce? No jak byste taky mohli! Vymyslel si ji totiž malý Joachim, když ho po jednom z jeho záchvatů vzteku usadila maminka na zapnutou pračku. Joachim bydlí s rodiči a dvěma staršími bratry v psychiatrické léčebně, kterou řídí jeho tatínek. Díky tomu Joachim odmalička naráží na ne zcela běžné situace: na zádech ho vozí jeden z pacientů a divoce přitom zvoní na zvony, s jiným obyvatelem kliniky Joachim kreslí příčné řezy kočkou a na narozeninové oslavy nepřicházejí upjatí a sváteční hosté, nýbrž Kimberly, která jí raději sedmikrásky než dort. Když si už dospělý Joachim vybavuje zdánlivě banální a humorné historky z dětství, vysvitne ze vzniklé mozaiky trochu jiný obraz toho, jaké to (ne)bylo. Ne, i můj vlastní otec byl blázen. Často mi kvůli němu bylo před přítelkyní trapně. Třeba když si s jedním pacientem hrál na Vilíka a včelku Máju a s bzučením pobíhal po parkovišti. Otce dlouhá léta vyzvedával ráno co ráno pacient, který svíral v rukou volant. Byl to otcův šofér. Otec za ním kráčel pěšky, spokojeně pohupoval lékařským kufříkem a chlapec držel metr před ním ve vzduchu volant, tu a tam zatočil doleva nebo doprava a rty vytvářel vlhké „brrrrrrrrum“. Joachim Meyerhoff (
  • 1967) se narodil v německém Homburgu. Kromě literatury se věnuje herectví a režii. V současné době působí v angažmá vídeňského Burgtheateru. Mezi jeho nejúspěšnější divadelní počiny patří projekt Alle Toten fliegen hoch. Při jeho psaní se Meyerhoff inspiroval svými zážitky z dětství, jež jakožto syn lékaře strávil v psychiatrické léčebně. Na divadelní pásmo o svém dospívání Meyerhoff neméně úspěšně navázal dvěma romány. Amerika vyšla v roce 2011 a o dva roky později autor publikoval její volné pokračování Wann wird es endlich wieder so, wie es nie war. Jeho český překlad Kdy bude konečně zase všechno takové, jaké to nikdy nebylo právě držíte v ruce. Se ženou, herečkou Christiane von Poelnitzovou, má Joachim Meyerhoff dvě dcery.

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.