MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jo Nesbø: Přízrak

Próza - beletrie

Jo Nesbø: Přízrak

Hodnocení: 22x
 • 3.90909
EAN: 9788074732218

Hned po návratu do Osla se někdejší detektiv Harry Hole ujímá vyšetřování vraždy mladého drogového dealera. Hlavním podezřelým je totiž syn bývalé Harryho lásky. Harry rozplétá složitou síť vztahů a zájmů okolo nové, prudce návykové drogy violin. Příběh napěchovaný korupcí, bojem o moc, lačněním po drogách i přátelství s naprosto nečekaným rozuzlením mistrně vypráví Jo Nesbø v brilantní detektivce Přízrak. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.68235
skladem

Jaké má kniha
Přízrak
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Jo Nesbø: Přízrak

Nejlevnější nabídky

Jo Nesbø: Přízrak v kostce

Průměrné hodnocení

3,9
 • 3.90909

Na základě 22 hodnocení

79 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Jo Nesbø: Přízrak

 • Plné zvratů
 • Napínavé až do konce

Čerstvá hodnocení Jo Nesbø: Přízrak

 • 4

Pepča72, 25. listopadu 2015

Hodnotím audio načtené opět skvěle Hynkem Čermákem. Napínavé, vykreslení drogového podsvětí věrohodné, Nesbo se tentokrát držel více při zemi, takže žádné honičky napříč kontinenty, laviny apod., Harry taky neztratil nic ze svého charismatu, takže nevidím jediný důvod, proč se netěšit na Policii.


 • 5

Milan, 4. září 2015

 • Čtivé
 • Plné zvratů
 • Napínavé až do konce

Opět skvělý Nesbo, ještě mě nikdy nezklamal :-) Knihu doporučuji, ale spíš doporučuji přečíst celou serii s Harrym Holem od začátku, tedy od knihy Netopýr.


Specifikace Jo Nesbø: Přízrak

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 241 Kč

Kniha – autor Jo Nesbo, 518 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Harry Hole se po třech letech strávených v Hong Kongu vrací domů do Norska, nejde ovšem o žádnou zdvořilostní návštěvu. Po příletu okamžitě míří na policejní ředitelství, kde žádá svého někdejšího nadřízeného, aby se mohl ujmout vyšetřování již takřka uzavřeného a objasněného případu vraždy na drogové scéně. Harrymu je umožněno setkat se s domnělým vrahem, osmnáctiletým chlapcem, jehož Harry dlouho neviděl, avšak který mu kdysi byl velice » ... a dál?

Produkt Jo Nesbø: Přízrak

Jo Nesbø: Přízrak - parametry

Název produktu: Jo Nesbø: Přízrak
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 241 Kč
Maximální cena: 357 Kč
Ušetríte až: 116 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.91 bodů z 5
Počet hodnocení: 22 x
Hodnocení:
 • 3.90909
Podrobný popis:

Nová kniha od bestsellerového autora Jo Nesba, která vychází na Velký knižní čtvrtek.. Harry Hole se po třech letech strávených v Hong Kongu vrací domů do Norska, nejde ovšem o žádnou zdvořilostní návštěvu. Po příletu okamžitě míří na policejní ředitelství, kde žádá svého někdejšího nadřízeného, aby se mohl ujmout vyšetřování již takřka uzavřeného a objasněného případu vraždy na drogové scéně. Harrymu je umožněno setkat se s domnělým vrahem, osmnáctiletým chlapcem, jehož Harry dlouho neviděl, avšak který mu kdysi byl velice blízký. Jejich setkání není jediným překvapením, jež Harryho při vyšetřování čeká. Vražda, zpočátku typická pro drogové prostředí, se rozroste do rozměrů, o jakých se Harrymu ani nesnilo. Sám se okamžitě ocitá ve velkém nebezpečí, protože se kvůli svým aktivitám stává velmi nepohodlnou osobou. Většina stop přitom ukazuje jediným směrem. Směrem vzhůru. A také vyšetřování vede k jedinému, nadmíru překvapivému vyústění. Zdánlivě jasný případ vraždy na drogové scéně se komplikuje a Harry Holle se při jejím vyšetřování ocitá ve velkém nebezpečí. Na konci čeká opravdu překvapivé odhalení. Ukázka z textu: Tord Schultz položil kufr Samsonite na pohyblivý pás, který zavazadlo dovezl do skeneru vedle usmívajícího se pracovníka bezpečnostní služby. „Nechápu, že si necháte psát takovéhle služby,“ po- dotkla letuška. „Bangkok dvakrát do týdne.“ „Sám jsem si je vyžádal,“ odvětil Tord Schultz a pro- šel bezpečnostním rámem. Kdosi z profesní organizace agitoval za to, že by se měl letištní personál vzbouřit a nenechat se několikrát denně vystavovat rentgenové- mu záření, protože jistý výzkum v  USA prokázal, že procento pilotů a členů posádek umírajících na rako- vinu je vyšší než u  zbytku obyvatelstva. Ovšem tihle stávkoví agitátoři se nezmiňovali o tom, že průměrný věk dožití je také vyšší. Členové leteckého personálu umírají na rakovinu proto, že není moc jiných věcí, na které by mohli umřít. Žijí nejbezpečnější život na světě. Nejnudnější život na světě. „Vy chcete tolik létat?“ „Jsem pilot, létání mě baví,“ zalhal Tord Schulz, sun- dal kolečkový kufr z pásu, vysunul nastavitelnou ruko- jeť a vyrazil. Rychle ho dohonila, klapání jejích podpatků na le- tištní podlaze z šedého mramoru vzor Antique Foncé osloského letiště téměř přehlušovalo hučení hlasů pod klenbou z dřevěných trámů a oceli. Bohužel však ne- přehlušilo její šeptem pronesený dotaz: „Je to kvůli tomu, že vás opustila, Torde? Je to proto, že vám zbývá spousta volného času a nemáte ho čím vyplnit? Proto, že se vám nechce sedět doma a…“ „Je to proto, že potřebuju peníze za přesčasy,“ přeru- šil ji. To aspoň nebyla úplná lež. „Já totiž přesně vím, jak vám je. Jak asi víte, v zimě jsem se rozvedla.“ „Jistě,“ přitakal Tord Schultz, který ani netušil, že byla vdaná. Vrhl na ni rychlý pohled. Padesát? Bůh ví, 39 jak vypadá po ránu, bez podkladového make-upu a na- líčení. Povadlá letuška s povadlými letuškovskými sny. Byl si dost jistý, že se s ní nikdy nemiloval. Rozhodně ne zepředu.


Recenze Jo Nesbø: Přízrak

Přidáno: 25. května 2018

Přidáno: 23. května 2018

Přidáno: 22. května 2018

Přidáno: 19. května 2018

Přidáno: 19. května 2018

Pepča72, 25. listopadu 2015Hodnotím audio načtené opět skvěle Hynkem Čermákem. Napínavé, vykreslení drogového podsvětí věrohodné, Nesbo se tentokrát držel více při zemi, takže žádné honičky napříč kontinenty, laviny apod., Harry taky neztratil nic ze svého charismatu, takže nevidím jediný důvod, proč se netěšit na Policii.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
 • 4
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Milan, 4. září 2015


PRO:   Čtivé
  Plné zvratů
  Napínavé až do konce

Opět skvělý Nesbo, ještě mě nikdy nezklamal :-)
Knihu doporučuji, ale spíš doporučuji přečíst celou serii s Harrym Holem od začátku, tedy od knihy Netopýr.
Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Jo Nesbø: Přízrak

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.