JKA PLAST ISOSTAR láhev 650ml stříbrná výsuvný uzávěr
JKA PLAST ISOSTAR láhev 650ml stříbrná výsuvný uzávěr

JKA PLAST ISOSTAR láhev 650ml stříbrná výsuvný uzávěr

69% 7x
od 87 Kč
Jestli často a rádi cvičíte nebo pokud chcete prostě hezkou láhev, oceníte sportovní láhev Isostar o velikosti 0,65 l. Univerzální sportovní láhev Isostar o objemu 650 ml na přípravu a přepravu nealkoholických nápojů za chladírenských a běžných podmínek. Určená i pro plnění isotonickými nápoji, nesycenými sladkými nápoji, vodou a čajem. Není určeno pro alkoholické nápoje. Použitý materiál: vysoce kvalitní plně recyklovatelný a netoxický plast…
Pilulka.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
110 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: JKA PLAST ISOSTAR láhev 650ml stříbrná výsuvný uzávěr
Výrobce: JKA PLAST
Minimální cena: 87 Kč
Maximální cena: 110 Kč
Ušetříte až: 23 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3,43 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
3.43

Popis produktu

Jestli často a rádi cvičíte nebo pokud chcete prostě hezkou láhev, oceníte sportovní láhev Isostar o velikosti 0,65 l. Univerzální sportovní láhev Isostar o objemu 650 ml na přípravu a přepravu nealkoholických nápojů za chladírenských a běžných podmínek. Určená i pro plnění isotonickými nápoji, nesycenými sladkými nápoji, vodou a čajem. Není určeno pro alkoholické nápoje. Použitý materiál: vysoce kvalitní plně recyklovatelný a netoxický plast LDPE a PP nedržící zápach ani chuť z nápoje migrace do nápoje plně vyhovují požadavkům předpisů EU neovlivňuje negativně nápoje, včetně plastové chuti splňuje nejpřísnější evropské normy pro styk s potravinami materiál pravidelně testován na zdravotní bezpečnost materiál nemá žádné funkční bariéry, neobsahuje těžké kovy a PAA Návod na použití: před prvním použitím vymyjte láhev pitnou vodou, stejně tak i po každém použití a nechte vyschnout nápoj by neměl být v láhvi déle než 12 hod nápoj může mít maximální možnou teplotu 40 st. Celsia obsah: 650 ml (vyznačeno na hrdle láhve)

- Objem: 650ml
- Průměr lahve: 74mm
- Průměr hrdla: 55mm
- Výsuvná zátka
- Víčko: ne
- Materiál: plast
- Barva: stříbrná
- Hmotnost: 71g

  Univerzální sportovní láhev na přípravu a přepravu nápojů.
  Určeno pro plnění isotonickými nápoji, nesycenými sladkými nápoji, vodou a čajem. Není určeno pro alkoholické nápoje.
  Vysoce kvalitní plně recyklovatelný a netoxický plast LDPE a PP nedržící zápach ani chuť z nápoje.
  Neobsahuje žádné závadné substance, které by mohly migrovat do nápoje včetně plastové chuti.
  Splňuje nejpřísnější evropské normy pro styk s potravinami.
 
Láhev na pití plast, objem 0,65 l, bez obsahu BPA a do myčky . V případě, že často a rádi běháte, posilujete, anebo se chcete zbavit jednorázových PET lahví, bude se vám líbit 0,65l láhev na nápoje Isostar láhev, 650ml stříbrná. Láhev Isostar je praktická, z důvodu, že ji po vyprázdnění stačí propláchnout vlažnou vodou. Navrch si vás získá zajímavým vzhledem. Materiál lahve je plast. Plast je známý svou nízkou hmotností. Základní vlastnosti láhve na pití Isostar láhev, 650ml stříbrná Láhev má objem 0,65 l Materiál lahve Isostar: plast Plastové provedení zaručuje nízkou hmotnost a zdravotní nezávadnost Možnost mýt láhev v myčce ISOSTAR láhev 650ml stříbrná výsuvný uzávěr Láhve určené k pohotovému napití, vhodné pro silniční cyklistiku, kolektivní sporty, také pro nejširší škálu sportů včetně turistiky a také pro děti. Univerzální sportovní láhev na přípravu a přepravu nápojů vhodná jak pro isotonické nápoje, tak nesycené sladké nápoje, vodu a čaj.

Plastová láhev Isostar patří mezi nejčastější volbu v České republice když přijde na láhev na sport. Láhev má klasický šroubovací uzávěr a standardní náustek. Můžete si vybrat podle vlastních potřeb. Nabízíme láhve s objemem 650 a 1000 ml.

Produkt: Bidon ISOSTAR 0,65l stř

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze