Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Mapy, atlasy a průvodce » Srovnání cen Jizerské hory 1:25 000

Mapy, atlasy a průvodce

Jizerské hory 1:25 000

Hodnocení: 1x
  • 4

Mapy 1:25 000 od společnosti Geodezie On-Line jsem nepodrobnějšímy v naší nabídce. Podrobná mapa zobrazuje základní polohopisné a výškopisné informace např. silnice, zpevněné a nezpevněné cesty,železnici, sídla a jejich části včetně osad a samot, vodní plochy a toky, ostatní plochy (např. lesy, zahrady a sady, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jizerské hory 1:25 000

Kategorie Mapy, atlasy a průvodce
Nejnižší cena 87 Kč

Mapy 1:25 000 od společnosti Geodezie On-Line jsem nepodrobnějšímy v naší nabídce. Podrobná mapa zobrazuje základní polohopisné a výškopisné informace např. silnice, zpevněné a nezpevněné cesty,železnici, sídla a jejich části včetně osad a samot, vodní plochy a toky, ostatní plochy (např. lesy, zahrady a sady, vinice, chmelnice), výškové kóty, vrstevnice po 10 m, ... Mapa dále obsahuje pásové a místní turistické značení, turistické směrovníky, kilometráž; cykloturistické trasy; naučné stezky; turistické lyžařské » ... a dál?

Produkt Jizerské hory 1:25 000

Jizerské hory 1:25 000 - parametry

Název produktu: Jizerské hory 1:25 000
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 87 Kč
Maximální cena: 87 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Mapy 1:25 000 od společnosti Geodezie On-Line jsem nepodrobnějšímy v naší nabídce. Podrobná mapa zobrazuje základní polohopisné a výškopisné informace např. silnice, zpevněné a nezpevněné cesty,železnici, sídla a jejich části včetně osad a samot, vodní plochy a toky, ostatní plochy (např. lesy, zahrady a sady, vinice, chmelnice), výškové kóty, vrstevnice po 10 m, ... Mapa dále obsahuje pásové a místní turistické značení, turistické směrovníky, kilometráž; cykloturistické trasy; naučné stezky; turistické lyžařské trasy, sjezdové tratě, lanovky a vleky; jezdecké trasy a samozřejmě zobrazuje pro turisty atraktivní místa - hrady a zámky, rozhledny a místa rozhledu, zříceniny a jiné památky, muzea a galerie, koupaliště, vybrané restaurace a ubytovací zařízení,... (turistická a cykloturistická mapa) odrobná mapa v měřítku 1 : 25 000 (1 cm = 250 metrů)

zobrazuje vedle základního obsahu (všechna sídla a jejich části,

železnice, silnice, hlavní cesty, vrstevnice po 5 m, výškové kóty

atd.) také kompletní síť turistických značených cest a podrobný

turistický obsah: hrady, zámky, zříceniny, rozhledny, přírodní rezervace,

místa dalekého výhledu a mnoho dalšího. Na rubu mapy najdete detailní

popis zajímavých míst, barevné fotografie a kilometráž turistických

značených cest. formát: 130×205 mm měřítko: 1 : 25 000

Chráněná krajinná oblast. CHKO JIZERSKÉ HORY, 4. vydání Frýdlant - Raspenava - Hejnice - Świeradów Zdrój - Liberec - Desná - Harrachov - Lučany nad Nisou - Jablonec nad Nisou - Kořenov - Smržovka - Desná - Tanvald - Velké Hamry - Jablonec nad Jizerou - Nové Město pod Smrkem CHKO Jizerské hory - Krkonošský národní park (KRNAP) Oboustranná turistická a cykloturistická mapa 1:25 000, 4. vydání, duben 2011 K dispozici i mapa s průvodcem (modrá obálka ROSY).


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.