Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jitka Vysekalová, Karel Voříšek: Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu

Knihy naučná literatura

Jitka Vysekalová, Karel Voříšek: Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu

Hodnocení: 1x
  • 4

Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu - Jitka Vysekalová, Karel Voříšek. Autory knihy jsou úspěšný moderátor a lektor v oblasti komunikace Karel Voříšek a uznávaná marketingová expertka Jitka Vysekalová. Vydejte se s těmito zkušenými průvodci labyrintem poznání sebe sama. Image je nejen naším obrazem, který si o ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Jak být přesvědčivý a n..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jitka Vysekalová, Karel Voříšek: Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu koupíte i tady

Specifikace Jitka Vysekalová, Karel Voříšek: Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 253 Kč

Autory knihy jsou úspěšný moderátor a lektor v oblasti komunikace Karel Voříšek a uznávaná marketingová expertka Jitka Vysekalová. Vydejte se s těmito zkušenými průvodci labyrintem poznání sebe sama ... a dál?

Produkt Jitka Vysekalová, Karel Voříšek: Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu

Jitka Vysekalová, Karel Voříšek: Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu - parametry

Název produktu: Jitka Vysekalová, Karel Voříšek: Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 253 Kč
Maximální cena: 299 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu - Jitka Vysekalová, Karel Voříšek. Autory knihy jsou úspěšný moderátor a lektor v oblasti komunikace Karel Voříšek a uznávaná marketingová expertka Jitka Vysekalová. Vydejte se s těmito zkušenými průvodci labyrintem poznání sebe sama. Image je nejen naším obrazem, který si o nás okolí vytváří na základě informací a osobních zkušeností, ale především by měla vycházet přímo z nás, měla by odpovídat naší osobnosti. Tuto osobnost můžete navzdory vlivu genů či výchovy do značné míry sami ovlivnit. Jaký jste typ temperamentu? Jste zaměřením introvert, nebo extrovert? Pomocí praktických cvičení a osobnostních testů poznáte lépe sami sebe i své okolí. Zjistíte, jak působíte na druhé a jak toho využít při řešení konfliktů. Ať už chcete přivést k dokonalosti svou osobní nebo profesní image, v knize naleznete rady, jak svého ideálu dosáhnout. Dozvíte se, jakou roli hraje móda a oblečení, vzhled, pověst, řeč těla, vystupování a chování, jaký vliv mají barvy či jak se „naučit vkusu“. Neschází ani návod, jak se stát charismatickou osobností. Naučíte se mluvit přesvědčivě a tak, aby vám lidé rozuměli. Autoři vám ukážou, jak na trému i proč a jak být asertivní. Provedou vás úskalími veřejného projevu, upozorní na časté chyby, seznámí vás s artikulací, intonací, frázováním i řečí těla. Zjistíte také, jak si udělat ze stresu spojence či předejít syndromu vyhoření a mnoho dalších užitečných tipů do života. Celá kniha je napsána čtivou a srozumitelnou formou a je plná praktických příkladů, cvičení a testů, které vám pomohou lépe poznat sami sebe a nikdy se již neztratit v davu. Jak být přesvědčivý a neztratit se v davu - Jitka Vysekalová, Karel Voříšek od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii | Rozvoj osobnosti | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Elektronická kniha - autor Karel Voříšek, Jitka Vysekalová, 224 stran. Vydejte se spolu se zkušenými autory na čtivou a poutavou cestu od poznání vlastního já přes budování osobní image až k samotnému mluvení na veřejnosti, přesvědčivému vystupování a trikům a radám, jak vše zvládnout. Díky této knížce se nejen neztratíte v davu, ale neztratíte ani sami sebe!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.