Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jitka Veselá: Investování na kapitálových trzích

Knihy naučná literatura

Jitka Veselá: Investování na kapitálových trzích

Hodnocení: 1x
  • 4

Investování na kapitálových trzích - Jitka Veselá . Publikace Investování na kapitálových trzích přináší ucelený a srozumitelný pohled na problematiku kapitálových trhů s vysvětlením základních otázek a aspektů jeho fungování. Autorka Jitka Veselá uvádí do světa nástrojů, jež jsou na kapitálových trzích obchodovány, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jitka Veselá: Investování na kapitálových trzích koupíte i tady

Specifikace Jitka Veselá: Investování na kapitálových trzích

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 600 Kč

Publikace Investování na kapitálových trzích přináší ucelený a srozumitelný pohled na problematiku kapitálových trhů s vysvětlením základních otázek a aspektů jeho fungování. Autorka Jitka Veselá uvád ... a dál?

Produkt Jitka Veselá: Investování na kapitálových trzích

Jitka Veselá: Investování na kapitálových trzích - parametry

Název produktu: Jitka Veselá: Investování na kapitálových trzích
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 600 Kč
Maximální cena: 784 Kč
Ušetríte až: 184 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Investování na kapitálových trzích - Jitka Veselá . Publikace Investování na kapitálových trzích přináší ucelený a srozumitelný pohled na problematiku kapitálových trhů s vysvětlením základních otázek a aspektů jeho fungování. Autorka Jitka Veselá uvádí do světa nástrojů, jež jsou na kapitálových trzích obchodovány, včetně základních principů jejich analýzy. Vedle toho popisuje další desítku burzovních institucí včetně nového zařazení východoevropského regionu. Východiskem knihy je samotné pojetí finančních a kapitálových trhů, jejich významu, struktury a regulací s navazujícím pojednáním o světových burzách. Následuje charakteristika investičních instrumentů s jejich fundamentální a technickou analýzou, přičemž zvláštní pozornost je věnována i aspektům psychologickým, teoriím efektivních trhů a dluhovým instrumentům. Pokračují kapitoly o výnosech, riziku a likviditě investičního portfolia, včetně pasáží věnovaných měření výnosů, metodám a nástrojům technické analýzy akciových instrumentů, jakož i modelovým konstrukcím, ať již jde o vnitřní hodnotu akcií, nebo i firem v určitých specifických situacích. Autorka rovněž zařadila do textu i výklad o novém investičním produktu - burzovně obchodovaných fondech. V závěru přináší pohled na nejdůležitější institucionální investory, včetně podrobnějšího rozboru jejich obecného kriteriálního systému pro výběr investičních instrumentů a sestavování portfolií v podobě výnosu, rizika a likvidity. Investování na kapitálových trzích - Jitka Veselá od nakladatelství v kategorii | | Ekonomie | Ekonomika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Jitka Veselá, Vydavatelstvo Wolters Kluwer, 2. aktualizované vydání.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.