Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek : H, CH, K, G a měkčení

Učebnice/Odborná literatura

Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek : H, CH, K, G a měkčení

Hodnocení: 1x
  • 4

Pro děti se závažnějšími řečovými obtížemi, tj. s vývojovou dysfázií, opožděným vývojem řeči či s mentálním postižením, je náročné reprodukovat básničky, které obsahují obtížně vyslovitelná slova. Říkanky v této knize navazují na Říkanky pro rozvoj řeči, kde byly užity pouze nejsnadnější hlásky a nejjednodušší slova, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Říkanky pro upevnění hl..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek : H, CH, K, G a měkčení koupíte i tady

Specifikace Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek : H, CH, K, G a měkčení

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 94 Kč

Pro děti se závažnějšími řečovými obtížemi, tj. s vývojovou dysfázií, opožděným vývojem řeči či s mentálním postižením, je náročné reprodukovat básničky, které obsahují obtížně vyslovitelná slova. ... a dál?

Produkt Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek : H, CH, K, G a měkčení

Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek : H, CH, K, G a měkčení - parametry

Název produktu: Jitka Tučková: Říkanky pro upevnění hlásek : H, CH, K, G a měkčení
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 94 Kč
Maximální cena: 151 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Pro děti se závažnějšími řečovými obtížemi, tj. s vývojovou dysfázií, opožděným vývojem řeči či s mentálním postižením, je náročné reprodukovat básničky, které obsahují obtížně vyslovitelná slova. Říkanky v této knize navazují na Říkanky pro rozvoj řeči, kde byly užity pouze nejsnadnější hlásky a nejjednodušší slova, a jsou určené pro upevnění vývojově následujících hlásek – H, CH, K, G a měkčení. Žádná z básniček neobsahuje obtížnější hlásky – tzn. sykavky ani hlásky R a Ř. Je zde také omezeno množství souhláskových shluků, které se hůře vyslovují. Text říkanek opět doprovázejí obrázky, které postupně a co nejpřesněji mapují děj a svou jednoduchostí vycházejí ze specifických požadavků cílové skupiny. Dítě říká, popřípadě i ukazuje, co vidí. Obrázky lze také využít k volnému tvoření vět, což je fáze, která bývá předstupněm automatizace hlásky, tedy užívání hlásky ve spontánním projevu. Knihu ocení logopedi, učitelky mateřských škol i rodiče. PaedDr. Jitka Tučková je klinická logopedka. Externě přednáší na FTVS UK. V Portálu vydala knížku Říkanky pro rozvoj řeči (2007).                                                                                                                                                                                                                                          Ilustrátor: Patricie Koubská Publikace určená dětem se závažnějšími řečovými obtížemi.. Kniha pro děti s vážnými řečovými obtížemi (vývojová dysfázie, opožděný vývoj řeči, mentální postižení). Obsahuje říkanky určené pro upevnění hlásek K, G, Ch, Ď, Ť, Ň a měkčení (bě, pě, vě, mě). Říkanky jsou bohatě ilustrovány.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.