Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jitka Machalová: Prostorově orientované systémy pro podporu manažerského rozhodování

Knihy naučná literatura

Jitka Machalová: Prostorově orientované systémy pro podporu manažerského rozhodování

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Prostorově orientované systémy pro podporu manaž.rozhodování - Machalová Jitka. Publikace se jako vůbec první na našem knižním trhu zabývá úlohou geografických informačních technologií v procesu manažerského rozhodování. Text je rozdělen do deseti základních kapitol (např. Geografické informace - jejich ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83158

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jitka Machalová: Prostorově orientované systémy pro podporu manažerského rozhodování

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 390 Kč

Publikace se jako vůbec první na našem knižním trhu zabývá úlohou geografických informačních technologií v procesu manažerského rozhodování. Text je rozdělen do deseti základních kapitol (např. Geografické informace - jejich význam v procesu rozhodování, Historie geografických IT a budoucí prognózy, Ekonomické aspekty zavádění geografických IT od IS podniku, Geografické IT ve veřejné správě, Prostorově orientované systémy pro podporu rozhodování /SDSS/, Uplatnění SDSS v marketingu, Zpracování neurčitosti a SDSS v » ... a dál?

Produkt Jitka Machalová: Prostorově orientované systémy pro podporu manažerského rozhodování

Jitka Machalová: Prostorově orientované systémy pro podporu manažerského rozhodování - parametry

Název produktu: Jitka Machalová: Prostorově orientované systémy pro podporu manažerského rozhodování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 390 Kč
Maximální cena: 505 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Prostorově orientované systémy pro podporu manaž.rozhodování - Machalová Jitka. Publikace se jako vůbec první na našem knižním trhu zabývá úlohou geografických informačních technologií v procesu manažerského rozhodování. Text je rozdělen do deseti základních kapitol (např. Geografické informace - jejich význam v procesu rozhodování, Historie geografických IT a budoucí prognózy, Ekonomické aspekty zavádění geografických IT od IS podniku, Geografické IT ve veřejné správě, Prostorově orientované systémy pro podporu rozhodování /SDSS/, Uplatnění SDSS v marketingu, Zpracování neurčitosti a SDSS v pojišťovnictví). Kniha je určena zejména pracovníkům státní správy a samosprávy, ale také soukromého sektoru - např. plynárenství, elektrárenství, dopravních společností, zemědělských podniků, ale také pojišťovnictví a cestovního ruchu. V neposlední řadě je určena studentům vysokých škol. Publikace: Prostorově orientované systémy pro podporu manaž.rozhodování - Machalová Jitka. Publikace se jako první na našem knižním trhu zabývá úlohou geografických informačních technologií v procesu manažerského rozhodování. Geografické informační systémy (GIS) jsou podporou při rozhodování na všech úrovních řízení, a to jak ve státní správě, tak v podnikatelské činnosti. Můžeme je chápat jako model určité části reality. Čím více pro nás model zachovává důležité vlastnosti zkoumané předlohy, tím kvalitnější může být pro podporu rozhodování. Díky svému strategickému významu má rozvoj GIS podporu vlád Evropské unie, kde je rozvíjena iniciativa INSPIRE. GIS fungují i v oblastech plánování globálních válek, při předpovídání účinnosti použití biologických a chemických zbraní nebo při plánování teroristických útoků. Také lídři demonstrujících v Praze proti globalizaci využívali nástrojů GIS k lepší organizovanosti svých řad. Tak jako každý technologický pokrok mohou být GIS využity k prospěchu všech, nebo naopak zneužity. Záleží jen na člověku? Prostorově orientovan.sys.BP61 - C.H.Beck pro praxi - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 142 str. - ISB Jitka MachalováC.H.Beck pro praxiC.H.BECKKniha, čeština, 142 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.