Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jitka Kendíková: Školák se speciálními vzdělávacími potřebami

Knihy

Jitka Kendíková: Školák se speciálními vzdělávacími potřebami

Hodnocení: 0x
  • 4

Školák se speciálními vzdělávacími potřebami - Jitka Kendlíková Publikace Školák se speciálními vzdělávacími potřebami přináší nápady, jak pracovat s těmito žáky v průběhu plnění školní docházky, a to jak ve výuce, tak mimo ni. Příručka je určena pedagogům, učitelům i jejich asistentkám, poradenským pracovníkům, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.4853

Jaké má kniha
Školák se speciálními v..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jitka Kendíková: Školák se speciálními vzdělávacími potřebami koupíte i tady

Specifikace Jitka Kendíková: Školák se speciálními vzdělávacími potřebami

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 307 Kč

Publikace Školák se speciálními vzdělávacími potřebami přináší nápady, jak pracovat s těmito žáky v průběhu plnění školní docházky, a to jak ve výuce, tak mimo ni. ... a dál?

Produkt Jitka Kendíková: Školák se speciálními vzdělávacími potřebami

Jitka Kendíková: Školák se speciálními vzdělávacími potřebami - parametry

Název produktu: Jitka Kendíková: Školák se speciálními vzdělávacími potřebami
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 307 Kč
Maximální cena: 390 Kč
Ušetríte až: 83 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Školák se speciálními vzdělávacími potřebami - Jitka Kendlíková Publikace Školák se speciálními vzdělávacími potřebami přináší nápady, jak pracovat s těmito žáky v průběhu plnění školní docházky, a to jak ve výuce, tak mimo ni. Příručka je určena pedagogům, učitelům i jejich asistentkám, poradenským pracovníkům, speciálním pedagogům a školním psychologům a také rodičům. V teoretickém úvodu připomíná legislativní rámec problematiky, definuje některé pojmy, nastiňuje možnosti spolupráce s odborníky a představuje nástroje vhodné pro práci se žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. Poskytuje také metodický návod, jak s publikací pracovat. Druhou část příručky tvoří pracovní listy přehledně rozdělené do osmi tematicky zpracovaných kapitol. Ty se zaměřují zejména na trénink pozornosti a paměti, sociálních dovedností a komunikace, orientaci v prostoru a čase nebo emocionální výchovu. Najdete zde ale i část věnovanou nadaným žákům. Pracovní listy jsou zajímavě výtvarně zpracovány. Jednotlivé kresby přinesou nejen poučení, ale díky umu ilustrátorky také pobaví. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Pedagogika od Raabe naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz! Jitka KendlíkováPraktická příručka s pracovními listy a metodickými pokynyRaabe 2017, edice Dobrá školaKniha, čeština, 134 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.