Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jitka Fenclová: Literatura španělsky mluvících zemí

Učebnice/Odborná literatura

Jitka Fenclová: Literatura španělsky mluvících zemí

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Literatura španělsky mluvících zemí - Jitka Fenclová;Justa Carrasco. Tato španělsky psaná publikace je určena především maturantům a studentům jazykových škol. Přináší nástin hlavních vývojových tendencí literatury ve Španělsku a hispánské Americe v příslušném společenském a historickém kontextu. Kniha ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jitka Fenclová: Literatura španělsky mluvících zemí koupíte i tady

Specifikace Jitka Fenclová: Literatura španělsky mluvících zemí

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 141 Kč

Tato španělsky psaná publikace je určena především maturantům a studentům jazykových škol. Přináší nástin hlavních vývojových tendencí literatury ve Španělsku a hispánské Americe v příslušném společenském a historickém kontextu. Kniha obsahuje informace o reprezentativních představitelích příslušných literatur všech epoch, vlastní textové ukázky doprovázejí portréty autorů 20. století, vzhledem k rozsahu publikace a snaze zachytit sou časný, aktuální stav jazyka. Jsou zde i informace o Nobelově ceně za literaturu » ... a dál?

Produkt Jitka Fenclová: Literatura španělsky mluvících zemí

Jitka Fenclová: Literatura španělsky mluvících zemí - parametry

Název produktu: Jitka Fenclová: Literatura španělsky mluvících zemí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 141 Kč
Maximální cena: 256 Kč
Ušetríte až: 115 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Literatura španělsky mluvících zemí - Jitka Fenclová;Justa Carrasco. Tato španělsky psaná publikace je určena především maturantům a studentům jazykových škol. Přináší nástin hlavních vývojových tendencí literatury ve Španělsku a hispánské Americe v příslušném společenském a historickém kontextu.

Kniha obsahuje informace o reprezentativních představitelích příslušných literatur všech epoch, vlastní textové ukázky doprovázejí portréty autorů 20. století, vzhledem k rozsahu publikace a snaze zachytit sou časný, aktuální stav jazyka. Jsou zde i informace o Nobelově ceně za literaturu a přehled udělovaných prestižních literárních cen ve Španělsku a hispánské Americe. Publikace: Literatura španělsky mluvících zemí - Jitka Fenclová;Justa Carrasco. Tato španělsky psaná publikace je určena především maturantům a studentům jazykových škol. Přináší nástin hlavních vývojových tendencí literatury ve Španělsku a hispánské Americe v příslušném společenském a historickém kontextu. Kniha obsahuje informace o reprezentativních představitelích příslušných literatur všech epoch, vlastní textové ukázky doprovázejí portréty autorů 20. století, vzhledem k rozsahu publikace a snaze zachytit sou časný, aktuální stav jazyka. Jsou zde i informace o Nobelově ceně za literaturu a přehled udělovaných prestižních literárních cen ve Španělsku a hispánské Americe. 185 x 235 mm, 136 str., brož. ISBN 80-7238-063-X poslední 1 ks


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.