Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Zounek, Petr Sudický: E-learning učení (se) s online technologiemi

Knihy naučná literatura

Jiří Zounek, Petr Sudický: E-learning učení (se) s online technologiemi

Hodnocení: 1x
  • 4

Kniha přináší komplexní a u nás ojedinělý pohled na problematiku e-learningu. Autoři představují nejenom teoretická východiska e-learningu, ale řeší také jeho praktické otázky. Čtenáři se seznámí s proměnami učení v souvislosti s rozvojem ICT, ale také s klíčovými teoriemi učení. Pozornost je věnována studentům i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Zounek, Petr Sudický: E-learning učení (se) s online technologiemi koupíte i tady

Specifikace Jiří Zounek, Petr Sudický: E-learning učení (se) s online technologiemi

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 267 Kč

Kniha se věnuje všem důležitým aspektům spojovaným se zaváděním ICT do vzdělávání. Autoři se věnují problematice e-learningu od základních úvah před zavedením moderních technologií do vzdělávacího ... a dál?

Produkt Jiří Zounek, Petr Sudický: E-learning učení (se) s online technologiemi

Jiří Zounek, Petr Sudický: E-learning učení (se) s online technologiemi - parametry

Název produktu: Jiří Zounek, Petr Sudický: E-learning učení (se) s online technologiemi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 267 Kč
Maximální cena: 391 Kč
Ušetríte až: 124 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Kniha přináší komplexní a u nás ojedinělý pohled na problematiku e-learningu. Autoři představují nejenom teoretická východiska e-learningu, ale řeší také jeho praktické otázky. Čtenáři se seznámí s proměnami učení v souvislosti s rozvojem ICT, ale také s klíčovými teoriemi učení. Pozornost je věnována studentům i učitelům učícím (se) v době digitálních technologií. Autoři zde využívají výsledků mnoha empirických výzkumů z oblasti e-learningu. Jednu ze stěžejních kapitol prakticky orientované části tvoří pedagogická typologie online technologií, která ukazuje možnosti i meze jejich využití v různých podobách výuky. Následující části jsou věnovány přípravě kurzů s podporou online technologií a příkladům využití vybraných online technologií ve výuce na vysoké škole. Důležitou součástí knihy je online podpora, která přináší celou řadu doplňujících informací. Kniha se věnuje všem důležitým aspektům spojovaným se zaváděním ICT do vzdělávání. Autoři se věnují problematice e-learningu od základních úvah před zavedením moderních technologií do vzdělávacího procesu, přes aktéry vzdělávání, používané technologie až po konkrétní kroky, které jsou nutné při přípravě e-learningového kurzu. Pozornost je věnována rovněž vlastním procesům učení a to především v souvislosti s možnostmi moderních technologií. Součástí knihy jsou rovněž příklady dobré praxe, kdy zkušení učitelé detailně popisují a vysvětlují přípravu i realizaci vlastních e-learningových kurzů včetně pozitiv a slabých míst. Autoři knihy vycházejí nejenom z vlastní bohaté zkušenosti s e-learningem, ale také ze studia zahraniční literatury, která je u nás jen těžko dostupná.

Informační a komunikační technologie jsou fenoménem, který v posledních desetiletích nebývalou měrou mění tvář vzdělávání. Pro využití technologií v procesu učení (se) se ustálil pojem e-learning. Zahrnuje jak elektronickou podporu prezenční výuky, tak i různé typy distančního vzdělávání, kdy se vzdělávací proces zcela nebo částečně odehrává on-line. Publikace: E-learning: učení (se) s online technologiemi - Jiří Zounek;Petr Sudický. Publikace: E-learning: učení (se) s online technologiemi - Jiří Zounek;Petr Sudický.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.