MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jiří Zeman: Krkonoše

Knihy

Jiří Zeman: Krkonoše

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788072686520

20 doporučených pěších výletů různé náročnosti. Průvodce obsahuje u každé popisované trasy: - přesný popis průběhu trasy - časový rozvrh, náročnost, převýšení - výškový profil - doporučení na vhodnou turistickou mapu - panoramatickou mapku s vyznačením trasy - popisy pamětihodností ( kulturních památek i přírodních ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88253
skladem

Jaké má kniha
Krkonoše
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen Jiří Zeman: Krkonoše

Specifikace Jiří Zeman: Krkonoše

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 127 Kč

Kromě popisů tras jsou novinkou výřezy panoramatických map. Nechybí výškový profil túr, charakteristika jejich náročnosti a časový rozvrh. Každá trasa je doplněna fotografiemi. Kniha přináší i základní charakteristiku přírodních poměrů oblasti, přírodních zajímavostí, tipy na výlety a mapu regionu s vyznačením polohy popisovaných turistických tras. Krkonoše - Jiří Zeman od authora Jiří Zeman a nakladatelství za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz ... a dál?

Produkt Jiří Zeman: Krkonoše

Jiří Zeman: Krkonoše - parametry

Název produktu: Jiří Zeman: Krkonoše
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 170 Kč
Ušetríte až: 43 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

20 doporučených pěších výletů různé náročnosti. Průvodce obsahuje u každé popisované trasy: - přesný popis průběhu trasy - časový rozvrh, náročnost, převýšení - výškový profil - doporučení na vhodnou turistickou mapu - panoramatickou mapku s vyznačením trasy - popisy pamětihodností ( kulturních památek i přírodních zajímavostí ) - barevné fotografie Doplněno obecným úvodem ( poloha, charakteristika krajiny, historie, kulturní památky ) a přehledem 10 nejlepších vyhlídek na Žďárské vrchy. Anotace: Kromě popisů tras jsou novinkou výřezy panoramatických map. Nechybí výškový profil túr, charakteristika jejich náročnosti a časový rozvrh. Každá trasa je doplněna fotografiemi. Kniha přináší i základní charakteristiku přírodních poměrů oblasti, přírodních zajímavostí, tipy na výlety a mapu regionu s vyznačením polohy popisovaných turistických tras. Publikace: Krkonoše - S batohem po Česku - Jiří Zeman. Příručka obsahuje dvacet nejzajímavějších pěších turistických

tras.

Kromě popisů tras jsou novinkou výřezy panoramatických map. Nechybí

výškový profil túr, charakteristika jejich náročnosti a časový

rozvrh. Každá trasa je doplněna fotografiemi. Publikace: Krkonoše - S batohem po Česku - Jiří Zeman.


Přidat recenzi pro Jiří Zeman: Krkonoše

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.