Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Žáček, Pavel Jurkovič: Jak počítají koťata

Knihy naučná literatura

Jiří Žáček, Pavel Jurkovič: Jak počítají koťata

Hodnocení: 1x
  • 4

Knížka známého básníka Jiřího Žáčka a hudebního pedagoga a skladatele Pavla Jurkoviče obsahuje téměř 60 zhudebněných básniček, některých již známých, jiných zcela nových. Písničky jsou provázeny půvabnými ilustracemi Stanislava Dudy. Knihu ocení rodiče a pedagogové dětí předškolního a mladšího školního věku. Kniha je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78848

Jaké má kniha
Jak počítají koťata
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Žáček, Pavel Jurkovič: Jak počítají koťata

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 299 Kč

Knížka známého básníka Jiřího Žáčka a hudebního pedagoga a skladatele Pavla Jurkoviče obsahuje téměř 60 zhudebněných básniček, některých již známých, jiných zcela nových. Písničky jsou provázeny půvabnými ilustracemi Stanislava Dudy. Knihu ocení rodiče a pedagogové dětí předškolního a mladšího školního věku. Kniha je doprovázena hudebním CD, které příznivcům hravého světa básní a melodií obou autorů nabízí nahrávku písní z knihy v podání dětských sborů Radost a Pueri Gaudentes. Jiří Žáček je spisovatel, » ... a dál?

Produkt Jiří Žáček, Pavel Jurkovič: Jak počítají koťata

Jiří Žáček, Pavel Jurkovič: Jak počítají koťata - parametry

Název produktu: Jiří Žáček, Pavel Jurkovič: Jak počítají koťata
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 299 Kč
Maximální cena: 330 Kč
Ušetríte až: 31 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Knížka známého básníka Jiřího Žáčka a hudebního pedagoga a skladatele Pavla Jurkoviče obsahuje téměř 60 zhudebněných básniček, některých již známých, jiných zcela nových. Písničky jsou provázeny půvabnými ilustracemi Stanislava Dudy. Knihu ocení rodiče a pedagogové dětí předškolního a mladšího školního věku. Kniha je doprovázena hudebním CD, které příznivcům hravého světa básní a melodií obou autorů nabízí nahrávku písní z knihy v podání dětských sborů Radost a Pueri Gaudentes. Jiří Žáček je spisovatel, překladatel, básník, sběratel a tvůrce aforismů. Pavel Jurkovič je hudební pedagog, zpěvák, skladatel, publicista. Je autorem mnoha hudebně výchovných publikací. Komponuje písně a instrumentální skladby pro děti a mládež, upravuje lidové písně. Obsah: 1. Píšťalka 2. Šla Markétka na louku 3. Masožravá květina a Cvrček 4. Jak počítají koťata 5. Pět minut v Africe 6. Malovaná pohádka 7. O Červené Karkulce 8. Dračí trampoty 9. Kašpárek se vrací z pekla 10. Hrnečku, vař! 11. Zabijačka v Kotěhůlkách 12. Sněný muž neboli yeti 13. Večer u rybníka 14. Před spaním 15. Zamilovaná 16. Za pár mňouků 17. Studánka 18. Halí, belí 19. Berany, berany, duc! 20. Každý mluví, jak umí 21. Buben a činely 22. Kolo 23. Turistická příhoda s detektivní zápletkou 24. Turek 25. Já a moje žížaly 26. Kočičí písnička o čarovné vůni 27. O zlatých jablkách 28. Zelenej se, jedličko 29. Páni kluci 30. Jak se chodí do světa 31. Máte domu velrybu? 32. Co mě baví 33. Kocour v botách 34. Písnička pro houpací koně 35. Běhavý věšák 36. Nohy 37. Motýlí valčík 38. Co vidí slunce 39. Kočkování 40. Uspávanka pro medvídka 41. Svatojánek 42. U Matěje 43. Táborák 44. Na co hraje krejčí 45. Vrtulníky 46. Já mám tetu, ty máš tetu 47. Chichichi, chachacha 48. Vepři ve při 49. Mořská přehlídka 50. Ostrov pokladů 51. Chumelenice 52. K čemu jsou holky na světě 53. Pro slepičí kvoč 54. Malí muzikanti Soubor krátkých básniček ideálních pro čtení dětem doma i ve školkách.. Soubor krátkých zábavných básniček vhodný pro předčítání dětem i k jejich samostatnému čtení. Básničky přirozenou cestou rozšiřují slovní zásobu, jazykový cit a smysl pro rytmus. Kniha je doplněna o veselé ilustrace. Součástí je i hudební CD.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.