Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jiří X. Doležal: Psychoželva Leesa a lov rohatých zmijí

Próza - beletrie

Jiří X. Doležal: Psychoželva Leesa a lov rohatých zmijí

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Psychoželva Leesa a lov rohatých zmijí - J. X. Doležal. Známý publicista, redaktor týdeníku Reflex a autor pravidelného sloupku v novinách 24 hodin je nadšeným milovníkem terarijních zvířat, především želv, které také sám chová. Se svým kamarádem Jiřím se vydal do Egypta, na Saharu, aby si splnil svůj ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.835
skladem

Jaké má kniha
Psychoželva Leesa a lov..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří X. Doležal: Psychoželva Leesa a lov rohatých zmijí

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 223 Kč

Psychoželva Leesa a lov rohatých zmijí - Jiří X. Doležal Znamy publicista, redaktor tydeniku Reflex a autor pravidelneho sloupku v novinach 24 hodin je nad.enym milovnikem terar.nich zvi.at, p.edev.im .elv, ktere take sam chova. Se svym kamaradem Ji.im se vydal do Egypta, na Saharu, aby si splnil sv.j d.tsky sen a vlastnoru.n. chytil n.ktera zvi.ata, ktera tam ..i, p.edev.im rohate zm.e. Za.itky z egyptskeho dobrodru.stvi li.i svym sveraznym zp.sobem, a zarove. je pravideln. proklada popisy dal.iho dobrodru.neho » ... a dál?

Produkt Jiří X. Doležal: Psychoželva Leesa a lov rohatých zmijí

Jiří X. Doležal: Psychoželva Leesa a lov rohatých zmijí - parametry

Název produktu: Jiří X. Doležal: Psychoželva Leesa a lov rohatých zmijí
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 223 Kč
Maximální cena: 223 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Psychoželva Leesa a lov rohatých zmijí - J. X. Doležal. Známý publicista, redaktor týdeníku Reflex a autor pravidelného sloupku v novinách 24 hodin je nadšeným milovníkem terarijních zvířat, především želv, které také sám chová. Se svým kamarádem Jiřím se vydal do Egypta, na Saharu, aby si splnil svůj dětský sen a vlastnoručně chytil některá zvířata, která tam žijí, především rohaté zmije. Zážitky z egyptského dobrodružství líčí svým svérázným způsobem, a zároveň je pravidelně prokládá popisy dalšího dobrodružného podniku: poté, co byl jeden z jeho dlouholetých přátel, chovatel exotických zvířat, vzat do vazby, pustil se J. X. Doležal do boje s inspektory České inspekce životního prostředí. Publikace: Psychoželva Leesa a lov rohatých zmijí - J. X. Doležal. Znamy publicista, redaktor tydeniku Reflex a autor pravidelneho sloupku v novinach 24 hodin je nad.enym milovnikem terar.nich zvi.at, p.edev.im .elv, ktere take sam chova. Se svym kamaradem Ji.im se vydal do Egypta, na Saharu, aby si splnil sv.j d.tsky sen a vlastnoru.n. chytil n.ktera zvi.ata, ktera tam ..i, p.edev.im rohate zm.e. Za.itky z egyptskeho dobrodru.stvi li.i svym sveraznym zp.sobem, a zarove. je pravideln. proklada popisy dal.iho dobrodru.neho podniku: pote, co byl jeden z jeho dlouholetych p.atel, chovatel exotickych zvi.at, vzat do vazby, pustil se J. X. Dole.al do boje s inspektory .eske inspekce .ivotniho prost.edi. Psychoželva Leesa a lov rohat. - Brána - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná bez přebalu lesklá - 176 str. - ISBN: 978-80-7243-375-9 - Knih Jiří X. Doležal Brána 2008 Kniha, čeština, 176 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.