Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Vychopeň: Finanční leasing z účetního a daňového pohledu

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Vychopeň: Finanční leasing z účetního a daňového pohledu

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Finanční leasing z účetního a daňového pohledu - Jiří Vychlopeň. Do publikace jsou zahrnuty praktické problémy, které byly zdrojem dotazů veřejnosti. Z pohledu daně z příjmů se kniha zaměřuje zejména na uplatňování leasingových splátek jako výdajů (nákladů) na dosažení, zajištění a udržení příjmů, a to ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Vychopeň: Finanční leasing z účetního a daňového pohledu koupíte i tady

Specifikace Jiří Vychopeň: Finanční leasing z účetního a daňového pohledu

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 158 Kč

Do publikace jsou zahrnuty praktické problémy, které byly zdrojem dotazů veřejnosti. Z pohledu daně z příjmů se kniha zaměřuje zejména na uplatňování leasingových splátek jako výdajů (nákladů) na dosa ... a dál?

Produkt Jiří Vychopeň: Finanční leasing z účetního a daňového pohledu

Jiří Vychopeň: Finanční leasing z účetního a daňového pohledu - parametry

Název produktu: Jiří Vychopeň: Finanční leasing z účetního a daňového pohledu
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 158 Kč
Maximální cena: 204 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Finanční leasing z účetního a daňového pohledu - Jiří Vychlopeň. Do publikace jsou zahrnuty praktické problémy, které byly zdrojem dotazů veřejnosti. Z pohledu daně z příjmů se kniha zaměřuje zejména na uplatňování leasingových splátek jako výdajů (nákladů) na dosažení, zajištění a udržení příjmů, a to nejen při řádném průběhu a ukončení smlouvy o finančním leasingu, ale také např. při jejím předčasném ukončení nebo postoupení. Zvláštní pozornost je věnována případům, kdy nejsou splněny podmínky stanovené pro uznání nájemného do výdajů (nákladů), což má u podnikatelů obvykle nepříznivé daňové důsledky.Další kapitoly jsou věnovány problematice ostatních výdajů (nákladů), vynaložených nájemcem v souvislosti s finančním leasingem včetně případného vzniku a odpisování tzv. „jiných výdajů", a odpisování technického zhodnocení provedeného na předmětu finančního leasingu nájemcem. Samostatná kapitola je zaměřena na uplatňování DPH u finančního leasingu.V knize je pamatováno i na účetní a daňové řešení případů, kdy jsou leasingové splátky hrazeny v cizí měně, včetně jejich placení do zahraničí. Nechybí ani srovnání s pořízením hmotného majetku pomocí úvěru včetně uvedení hlavních ekonomických, daňových a administrativních výhod finančního leasingu. Publikace: Finanční leasing z účetního a daňového pohledu - Jiří Vychlopeň. Jiří Vychopeň105 otázek a odpovědí z praxeWolters Kluwer 2010Kniha, čeština, 160 stran Autor knihy Jiří Vychopeň, Vydavatelstvo Wolters Kluwer,105 otázek a odpovědí z praxe


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.