Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Vronský: Profesiografie a její praktické využití při řízení lidských zdrojů v organizaci

Knihy naučná literatura

Jiří Vronský: Profesiografie a její praktické využití při řízení lidských zdrojů v organizaci

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace Profesiografie a její praktické využití při řízení lidských zdrojů se zabývá profesiografií jako významným metodickým nástrojem, uplatňovaným při personálních činnostech a řízení lidských zdrojů. Komplexnost profesiografie spočívá především v tom, že problematiku ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Vronský: Profesiografie a její praktické využití při řízení lidských zdrojů v organizaci koupíte i tady

Specifikace Jiří Vronský: Profesiografie a její praktické využití při řízení lidských zdrojů v organizaci

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 179 Kč

Publikace Profesiografie a její praktické využití při řízení lidských zdrojů se zabývá profesiografií jako významným metodickým nástrojem, uplatňovaným při personálních činnostech a řízení lidských ... a dál?

Produkt Jiří Vronský: Profesiografie a její praktické využití při řízení lidských zdrojů v organizaci

Jiří Vronský: Profesiografie a její praktické využití při řízení lidských zdrojů v organizaci - parametry

Název produktu: Jiří Vronský: Profesiografie a její praktické využití při řízení lidských zdrojů v organizaci
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 179 Kč
Maximální cena: 293 Kč
Ušetríte až: 114 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace Profesiografie a její praktické využití při řízení lidských zdrojů se zabývá profesiografií jako významným metodickým nástrojem, uplatňovaným při personálních činnostech a řízení lidských zdrojů.

Komplexnost profesiografie spočívá především v tom, že problematiku zaměstnávání lidí, resp. jejich funkční zařazení v organizaci pojímá nejen z hlediska organizace, ale i z hlediska konkrétní pracovní funkce a pracovního místa.

Profesiografie tak chápe pracovníka, jeho organizační, funkční i pracovní zařazení jako komplex požadavků kladených na jedince, který se v příslušné pracovní funkci nachází. Na činnost jedince v organizaci pohlíží z hlediska požadavků na vědomosti, dovednosti, návyky, výkon, vzdělání, zkušenost či schopnost s ostaními komunikovat a kooperovat, a zároveň ho vnímá jako vykonavatele funkce, resp. pracovních činností a technologických postupů, jež je třeba určitým způsobem hodnotit a odměňovat. Uplatňováním praktických zkušeností i teoretických závěrů, o kterých publikace Profesiografie a její praktické využití při řízení lidských zdrojů pojednává, může významným způsobem přispět ke zvýšení kvality personální práce, k vyšší výkonnosti a efektivitě práce organizace i k jejímu významnějšímu postavení na pracovním trhu.

Publikace se zabývá profesiografií jako významným metodickým nástrojem, uplatňovaným při personálních činnostech a řízení lidských zdrojů. V teorii personalistiky nebyl dosud tento nástroj uceleněji popsán, ačkoli jde o komplexní metodu, doposud více využívanou v psychologii, resp. psychologii práce, která zasahuje do všech oblastí personální práce a propojuje personalistiku s těmi obory, které využívá a z kterých teoreticky vychází.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.