Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Vedral: Zákon o střetu zájmů

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Vedral: Zákon o střetu zájmů

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Zákon o střetu zájmů komentář - Vedral Josef. Publikace podává výklad jednotlivých ustanovení nové právní úpravy zákona o tzv. střetu zájmů veřejných funkcionářů, zákon č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů, účinný od 1. ledna 2007. V komentáři jsou rozebrány především jednotlivé typy oznámení, která jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Vedral: Zákon o střetu zájmů

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 230 Kč

Výklad jednotlivých ustanovení nové právní úpravy zákona o tzv. střetu zájmů veřejných funkcionářů, zákon č. 159/26 Sb., o střetu zájmů, účinný od 1. 1. 27. ... a dál?

Produkt Jiří Vedral: Zákon o střetu zájmů

Jiří Vedral: Zákon o střetu zájmů - parametry

Název produktu: Jiří Vedral: Zákon o střetu zájmů
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 230 Kč
Maximální cena: 233 Kč
Ušetríte až: 3 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Zákon o střetu zájmů komentář - Vedral Josef. Publikace podává výklad jednotlivých ustanovení nové právní úpravy zákona o tzv. střetu zájmů veřejných funkcionářů, zákon č. 159/2006 Sb., o střetu zájmů, účinný od 1. ledna 2007. V komentáři jsou rozebrány především jednotlivé typy oznámení, která jsou veřejní funkcionáři povinni v zákonem stanovených lhůtách podávat, a která by měla podávat také obraz o jejich jednání nad rámec výkonu veřejné funkce, kterou zastávají. Na tento odborný výklad navazuje rozbor právní úpravy registru těchto oznámení, do kterého má podle zákona právo každý nahlížet a pořizovat si z něj opisy a výpisy. záverečná část komentáře je věnována právní úprave odpovědnosti veřejných funkcionářů za porušení povinností stanovených jim zákonem o střetu zájmů, kde je obsažen poměrně specifický sankční systém, a kde jsou rozebrány i vazby tohoto zákona na příslušná ustanovení soudního rádu správního. Publikace: Zákon o střetu zájmů komentář - Vedral Josef. Zákon o střetu zájmů TZK59 - Beckovy texty zákonů s komentářem - CH BECK - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá - 196 Jiří VedralBeckovy texty zákonů s komentářemC.H.BECKKniha, čeština, 196 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.