Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Večeřa: Zákon o soudních poplatcích a předpisy související. Komentář

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Večeřa: Zákon o soudních poplatcích a předpisy související. Komentář

Hodnocení: 1x
  • 4

Zákon o soudních poplatcích a předpisy související (č. 549/1991 Sb.) - komentář - Jiří Večeřa Komentář k zákonu o soudních poplatcích přináší výklad právní úpravy soudních poplatků, přičemž na jednotlivé otázky a problémy nahlíží jak perspektivou soudu, tak z pohledu účastníků řízení a jejich advokátů. Poskytuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.98693
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Zákon o soudních poplat..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Večeřa: Zákon o soudních poplatcích a předpisy související. Komentář koupíte i tady

Specifikace Jiří Večeřa: Zákon o soudních poplatcích a předpisy související. Komentář

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 309 Kč

Kniha – autor Jiří Večeřa, 228 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá. Komentář k zákonu o soudních poplatcích přináší výklad právní úpravy soudních poplatků, přičemž na jednotlivé otázky a problémy nahlíží jak perspektivou soudu, tak z pohledu účastníků řízení a jejich advokátů. Poskytuje návod pro široké spektrum konkrétních případů a situací, postihuje aplikační praxi soudů a nabízí postup, který nejlépe odpovídá smyslu a účelu zákona, a zejména též požadavku na účinné a hospodárné vedení řízení. Zároveň » ... a dál?

Produkt Jiří Večeřa: Zákon o soudních poplatcích a předpisy související. Komentář

Jiří Večeřa: Zákon o soudních poplatcích a předpisy související. Komentář - parametry

Název produktu: Jiří Večeřa: Zákon o soudních poplatcích a předpisy související. Komentář
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 309 Kč
Maximální cena: 395 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Zákon o soudních poplatcích a předpisy související (č. 549/1991 Sb.) - komentář - Jiří Večeřa Komentář k zákonu o soudních poplatcích přináší výklad právní úpravy soudních poplatků, přičemž na jednotlivé otázky a problémy nahlíží jak perspektivou soudu, tak z pohledu účastníků řízení a jejich advokátů. Poskytuje návod pro široké spektrum konkrétních případů a situací, postihuje aplikační praxi soudů a nabízí postup, který nejlépe odpovídá smyslu a účelu zákona, a zejména též požadavku na účinné a hospodárné vedení řízení. Zároveň usiluje o jednotný režim rozhodování ve věcech soudních poplatků před civilními i správními soudy; vyjma odůvodněných koncepčních rozdílů proto záměrně propojuje, popř. upozorňuje na rozdíly v judikatuře vrcholných soudů obou justičních větví. Komentáře k jednotlivým ustanovením zákona a k jeho příloze jsou doplněny o nejdůležitější judikaturu soudů, související ustanovení a související právní předpisy. Praktickým doplňkem jsou i navazující ustanovení zvláštních předpisů. Díky jasnému a srozumitelnému výkladu komentář najde uplatnění nejen v řadách odborné veřejnosti, ale i u všech, kteří se s problematikou soudních poplatků setkávají či se jim v praxi věnují. Komentář je cenný jak praktickými poznatky, tak i bohatými odkazy na judikaturu soudů k jednotlivým výkladovým problémům. Za velmi přínosné lze ovšem považovat také ústavněprávní rozbory a odkazy na judikaturu Ústavního soudu tam, kde se právní úprava soudních poplatků může dostat do kolize s ústavně zaručenými základními právy. Právě zde lze ocenit vynikající erudici autora kombinovanou se střízlivým věcným stylem. (úryvek z recenze Aleše Roztočila) z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Právo | Zákony od Wolters Kluwer naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.