Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Večeřa: Zákon o soudních poplatcích a předpisy související. Komentář

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Večeřa: Zákon o soudních poplatcích a předpisy související. Komentář

Hodnocení: 1x
  • 4

- komentář. Komentář k zákonu o soudních poplatcích přináší výklad právní úpravy soudních poplatků, přičemž na jednotlivé otázky a problémy nahlíží jak perspektivou soudu, tak z pohledu účastníků řízení a jejich advokátů. Poskytuje návod pro široké spektrum konkrétních případů a situací, postihuje aplikační praxi ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Zákon o soudních poplat..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Večeřa: Zákon o soudních poplatcích a předpisy související. Komentář koupíte i tady

Specifikace Jiří Večeřa: Zákon o soudních poplatcích a předpisy související. Komentář

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 309 Kč

Komentář k zákonu o soudních poplatcích přináší výklad právní úpravy soudních poplatků, přičemž na jednotlivé otázky a problémy nahlíží jak perspektivou soudu, tak z pohledu účastníků řízení a jejich ... a dál?

Produkt Jiří Večeřa: Zákon o soudních poplatcích a předpisy související. Komentář

Jiří Večeřa: Zákon o soudních poplatcích a předpisy související. Komentář - parametry

Název produktu: Jiří Večeřa: Zákon o soudních poplatcích a předpisy související. Komentář
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 309 Kč
Maximální cena: 395 Kč
Ušetríte až: 86 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

- komentář. Komentář k zákonu o soudních poplatcích přináší výklad právní úpravy soudních poplatků, přičemž na jednotlivé otázky a problémy nahlíží jak perspektivou soudu, tak z pohledu účastníků řízení a jejich advokátů. Poskytuje návod pro široké spektrum konkrétních případů a situací, postihuje aplikační praxi soudů a nabízí postup, který nejlépe odpovídá smyslu a účelu zákona, a zejména též požadavku na účinné a hospodárné vedení řízení. Zároveň usiluje o jednotný režim rozhodování ve věcech soudních poplatků před civilními i správními soudy; vyjma odůvodněných koncepčních rozdílů proto záměrně propojuje, popř. upozorňuje na rozdíly v judikatuře vrcholných soudů obou justičních větví.   Komentáře k jednotlivým ustanovením zákona a k jeho příloze jsou doplněny o nejdůležitější judikaturu soudů, související ustanovení a související právní předpisy. Praktickým doplňkem jsou i navazující ustanovení zvláštních předpisů.   Díky jasnému a srozumitelnému výkladu komentář najde uplatnění nejen v řadách odborné veřejnosti, ale i u všech, kteří se s problematikou soudních poplatků setkávají či se jim v praxi věnují. Autor : Jiří Večeřa, Druh sortimentu : Kniha, Zákon o soudních poplatcích a předpisy související, Jazyk : Čeština, Počet stran : 228


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.