Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Vaníček: Informatika pro 1. stupeň základní školy

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Vaníček: Informatika pro 1. stupeň základní školy

Hodnocení: 1x
 • 4

První česká učebnice informatiky pro 1. stupeň základních škol Schválilo MŠMT čj. MSMT-45998/2012-210 dne 6.12.2012 k zařazení do seznamu učebnic pro základní školy jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Informační a komunikační technologie s dobou platnosti šest let. Bohatě ilustrovaná učebnice z pera ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 5
skladem

Jaké má kniha
Informatika pro 1. stup..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Vaníček: Informatika pro 1. stupeň základní školy koupíte i tady

Specifikace Jiří Vaníček: Informatika pro 1. stupeň základní školy

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 103 Kč

Bohatě ilustrovaná učebnice z pera zkušeného pedagoga je určena především žákům 4. a 5. ročníku základních škol, úvodní kapitoly zvládnou i děti mladší. Malí čtenáři se prostřednictvím desítek zábavný ... a dál?

Produkt Jiří Vaníček: Informatika pro 1. stupeň základní školy

Jiří Vaníček: Informatika pro 1. stupeň základní školy - parametry

Název produktu: Jiří Vaníček: Informatika pro 1. stupeň základní školy
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 103 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 46 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • První česká učebnice informatiky pro 1. stupeň základních škol Schválilo MŠMT čj. MSMT-45998/2012-210 dne 6.12.2012 k zařazení do seznamu učebnic pro základní školy jako součást ucelené řady učebnic pro vzdělávací obor Informační a komunikační technologie s dobou platnosti šest let. Bohatě ilustrovaná učebnice z pera zkušeného pedagoga je určena především žákům 4. a 5. ročníku základních škol, úvodní kapitoly zvládnou i děti mladší. Mladí čtenáři se prostřednictvím desítek zábavných úkolů, interaktivních hříček a poutavého výkladu naučí:
 • ovládat počítač a jeho nejčastěji používané periferie,
 • efektivně vytvářet a upravovat digitální obrázky,
 • pracovat s digitálními údaji a upravovat text,
 • vyhledávat a zpracovávat informace,
 • rozumět principům programování i tomu, jak počítače pracují,
 • vyvarovat se rizik, která práce s počítačem přináší,
 • využívat výpočetní techniku při učení a práci. V jednotlivých kapitolách žáci kreslí obrázky, píšou a upravují texty, učí se ukládat svoji práci, prohlížet Internet a komunikovat e-mailem. Učí se zpracovávat informace v seznamech, tabulkách a grafech, přitažlivou formou se učí i základům algoritmizace. Učebnice si klade za cíl být užitečnou pomůckou učiteli při organizaci moderní výuky, která vychovává digitálně gramotné občany. Obsahuje množství cvičení s podněty ke konkrétním činnostem, aktivní práci, při níž žáci získávají zkušenosti. Úlohy s vysokou pedagogickou hodnotou jsou motivující, umožňují vlastní zkoumání a objevování, obsahují problémy k řešení a jsou úzce provázány s výkladem. V knize najdete i náměty na projektovou činnost. Publikace naplňuje obsah vzdělávací oblasti Informační a komunikační technologie. Doprovodné materiály ke stažení K této učebnici jsou k dispozici ke stažení zdarma bohaté doprovodné materiály:
 • Soubory, které žáci používají při vyučování a na které odkazují jednotlivá cvičení.
 • Aplikace EasyLogo pro výuku základů programování v kapitole 4.
 • Metodická příručka pro učitele s komentáři k jednotlivým cvičením a s výsledky. Tyto materiály najdete na webu knihy na adrese http://knihy.cpress.cz/k1959 pod odkazem Soubory ke stažení. O autorovi: Doc. PaedDr. Jiří Vaníček, Ph.D. je vedoucí katedry informatiky na Pedagogické fakultě Jihočeské Univerzity v Českých Budějovicích. Odborně se věnuje didaktice informatiky a počítačem podporované výuce matematiky. Připravuje nové učitele informatiky a ICT pro 1. až 3. stupeň škol. Je autorem úspěšné řady učebnic informatiky pro 2. stupeň základních škol, které vyšly v nakladatelství Computer Press. Je vedoucím organizačního výboru národní soutěže žáků ZŠ a SŠ v informatice Bobřík informatiky. (informační a komunikační technologie)

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.