Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Teryngel: Zákon č. 119/2002 Sb., o zbraních. Komentář

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Teryngel: Zákon č. 119/2002 Sb., o zbraních. Komentář

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Zákon č. 119/2002 Sb., o zbraních. Komentář - Kreml;Teryngel. Publikace seznamuje s komplexní právní úpravou problematiky zbrojního práva v České republice. V první části publikace je proveden podrobný komentář k textu jednotlivých ustanovení zákona č. 119/2002 Sb., o zbraních, včetně poslední novely ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.67
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Teryngel: Zákon č. 119/2002 Sb., o zbraních. Komentář koupíte i tady

Specifikace Jiří Teryngel: Zákon č. 119/2002 Sb., o zbraních. Komentář

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 430 Kč

Zákon č. 119/2002 Sb., o zbraních. Komentář - Jiří Teryngel; Antonín Kreml Publikace je určena především pracovníkům justice, státní správy a policie, kteří aplikují tuto problematiku v praxi. Je určena též pro studenty právnických fakult, Policejní akademie ČR a dalších vysokých škol, kde je výuka této problematiky zahrnuta, a samozřejmě též zájemcům z řad odborné veřejnosti. z kategorie Knihy | Odborná literatura | Společenské vědy | Právo | Zákony od Wolters Kluwer naleznete ne e-shopu » ... a dál?

Produkt Jiří Teryngel: Zákon č. 119/2002 Sb., o zbraních. Komentář

Jiří Teryngel: Zákon č. 119/2002 Sb., o zbraních. Komentář - parametry

Název produktu: Jiří Teryngel: Zákon č. 119/2002 Sb., o zbraních. Komentář
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 430 Kč
Maximální cena: 617 Kč
Ušetríte až: 187 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Zákon č. 119/2002 Sb., o zbraních. Komentář - Kreml;Teryngel. Publikace seznamuje s komplexní právní úpravou problematiky zbrojního práva v České republice. V první části publikace je proveden podrobný komentář k textu jednotlivých ustanovení zákona č. 119/2002 Sb., o zbraních, včetně poslední novely účinné od 1. 2. 2009. Komentář je doplněn dosavadní soudní judikaturou, a to nejen z problematiky zbraní a střeliva, ale i souvisejících oblastí, jako je trestní právo (nutná obrana, krajní nouze a oprávněné použití zbraně), občanské právo (vlastnictví, spoluvlastnictví apod.) a další. Ve druhé části jsou uvedeny v platném znění všechny prováděcí právní předpisy vydané k provedení tohoto zákona. Ve třetí části pak výňatky z právních předpisů souvisejících s touto problematikou jako např. k ověřování technického stavu zbraní a ve čtvrté části směrnice a nařízení Evropské unie, včetně úplného znění základní směrnice č. 91/477/EHS. Publikace obsahuje též seznam českých technických norem vztahujících se k problematice zbraní, střeliva a střelnic pro civilní účely. Pro úplnost jsou v závěru uvedeny otázky testových souborů pro přezkušování odborných znalostí žadatelů o zbrojní průkaz včetně klíče správných odpovědí.Publikace je určena především pracovníkům justice, státní správy a policie, kteří aplikují tuto problematiku v praxi. Je určena též pro studenty právnických fakult, Policejní akademie ČR a dalších vysokých škol, kde je výuka této problematiky zahrnuta, a samozřejmě též zájemcům z řad odborné veřejnosti. Publikace: Zákon č. 119/2002 Sb., o zbraních. Komentář - Kreml;Teryngel. Zákon č.119/2002 Sb.o zbraních - Wolters Kluwer - Jazyk: CZ - Vazba: Pevná s přebalem lesklá - 548 str. - ISBN: 978-80-7357-461- Jiří Teryngel; Antonín KremlWolters Kluwer 2010Kniha, čeština, 548 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.