Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Svoboda, Ondřej Klička: Dědické právo v praxi

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Svoboda, Ondřej Klička: Dědické právo v praxi

Hodnocení: 1x
  • 4

Snad žádná oblast občanského práva nedoznala s účinností nového občanského zákoníku a zákona o zvláštních řízeních soudních tak zásadních změn jako oblast práva dědického. Publikace se proto snaží o přiblížení nové úpravy dědického práva z pohledu práva hmotného i procesního. Oba autoři působí jako notáři v Praze a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Jaké má kniha
Dědické právo v praxi
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Svoboda, Ondřej Klička: Dědické právo v praxi koupíte i tady

Specifikace Jiří Svoboda, Ondřej Klička: Dědické právo v praxi

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 502 Kč

* publikace přibližuje novou úpravu dědického práva z pohledu práva hmotného i procesního * zdůrazňuje praktickou stránku řešení nových problémů, které nová úprava dědického práva přinesla * v první ... a dál?

Produkt Jiří Svoboda, Ondřej Klička: Dědické právo v praxi

Jiří Svoboda, Ondřej Klička: Dědické právo v praxi - parametry

Název produktu: Jiří Svoboda, Ondřej Klička: Dědické právo v praxi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 502 Kč
Maximální cena: 778 Kč
Ušetríte až: 276 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:
  • Snad žádná oblast občanského práva nedoznala s účinností nového občanského zákoníku a zákona o zvláštních řízeních soudních tak zásadních změn jako oblast práva dědického. Publikace se proto snaží o přiblížení nové úpravy dědického práva z pohledu práva hmotného i procesního. Oba autoři působí jako notáři v Praze a mají nejen rozsáhlé teoretické znalosti dědického práva, ale i bohaté praktické zkušenosti v této oblasti. V publikaci je zdůrazněna praktická stránka řešení nových problémů, které nová úprava dědického práva přinesla. Publikace Dědické právo v praxi je určena jak pro laickou veřejnost, tak i pro veřejnost odbornou, a to nejen notářům, notářským koncipientům a kandidátům, ale i advokátům, advokátním koncipientům, soudcům, justičním čekatelům a v neposlední řadě studentům právnických fakult. Dědické právo v praxi - Pavel Svoboda, Klička od authora Pavel Svoboda, Klička a nakladatelství v kategorii Knihy za skvělé ceny na e-shopu Martinus.cz Autor : Jiří Svoboda, JUDr. Ing. Ondřej Klička, Popis:
  • publikace přibližuje novou úpravu dědického práva z pohledu práva hmotného i procesního
  • zdůrazňuje praktickou stránku řešení nových problémů, které nová úprava dědického práva přinesla
  • v první části se věnuje nové úpravě dědického práva hmotného a přináší rovněž výklad svěřenského nástupnictví, náhradnictví či odkazu
  • ve druhé části se věnuje právu procesnímu (popisuje řízení o pozůstalosti jako kontinuální proces od jeho zahájení, přes předběžná šetření, zjišťování dědiců, odkazovníků a majetku zůstavitele až po projednání pozůstalosti a jeho ukončení)
  • obsahuje zvláštní kapitolu věnovanou obecné úpravě likvidace pozůstalosti Druh sortimentu : Kniha, Dědické právo v praxi, Jazyk : Čeština, Počet stran : 378 Jiří Svoboda; Ondřej KličkaC.H.BECK 2014, edice Právní praxeKniha, čeština, 378 stran

Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.