Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Strouhal: Oceňování v účetnictví

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Strouhal: Oceňování v účetnictví

Hodnocení: 1x
  • 4

Oceňování v účetnictví - Jiří Strouhal, kolektiv autorů. Publikace je zaměřena na problematiku oceňování v účetnictví. Jsou diskutovány teoretické přístupy ke stanovení hodnoty v účetnictví, které jsou pak dále prakticky znázorněny na přístupu mezinárodních standardů IFRS a českých účetních pravidel. Soudobá vědecká ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85607

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Jiří Strouhal: Oceňování v účetnictví

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 374 Kč

Publikace je zaměřena na problematiku oceňování v účetnictví. Jsou diskutovány teoretické přístupy ke stanovení hodnoty v účetnictví, které jsou pak dále prakticky znázorněny na přístupu mezinárodních standardů IFRS a českých účetních pravidel. Soudobá vědecká literatura v posledních letech diskutuje přesun z výkaznictví v historických cenách směrem k výkaznictví v reálných hodnotách, a tak autoři tohoto titulu právě tuto oceňovací bázi podrobují kritické analýze. Kniha rovněž naznačuje dopady těchto různých » ... a dál?

Produkt Jiří Strouhal: Oceňování v účetnictví

Jiří Strouhal: Oceňování v účetnictví - parametry

Název produktu: Jiří Strouhal: Oceňování v účetnictví
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 374 Kč
Maximální cena: 545 Kč
Ušetríte až: 171 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Oceňování v účetnictví - Jiří Strouhal, kolektiv autorů. Publikace je zaměřena na problematiku oceňování v účetnictví. Jsou diskutovány teoretické přístupy ke stanovení hodnoty v účetnictví, které jsou pak dále prakticky znázorněny na přístupu mezinárodních standardů IFRS a českých účetních pravidel. Soudobá vědecká literatura v posledních letech diskutuje přesun z výkaznictví v historických cenách směrem k výkaznictví v reálných hodnotách, a tak autoři tohoto titulu právě tuto oceňovací bázi podrobují kritické analýze. Kniha rovněž naznačuje dopady těchto různých oceňovacích modelů na vybrané finanční ukazatele. Oceňování v účetnictví - Jiří Strouhal, kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii | | Ekonomie za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor knihy Jiří Strouhal, Vydavatelstvo Wolters Kluwer, Kniha,2013


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.