MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hry » Knihy » Ostatní z kategorie knihy » Srovnání cen Jiří Stránský: Za plotem

Ostatní z kategorie knihy

Jiří Stránský: Za plotem

Hodnocení: 0x
  • 4
EAN: 9788025732670

Za plotem - Jiří Stránský Jediná sbírka poezie Jiřího Stránského obsahuje verše napsané převážně v padesátých letech, kdy byl autor vězněn v politických lágrech. Jeho verše jsou jedinečným svědectvím o deformovaném a surovém světě za ostnatými dráty v temném období naší historie, ale zároveň, stejně jako všechny jeho ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.85857
skladem

Jaké má kniha
Za plotem
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Doporučujeme Jiří Stránský: Za plotem

Specifikace Jiří Stránský: Za plotem

Kategorie Ostatní z kategorie knihy
Nejnižší cena 213 Kč

Za plotem - Jiří Stránský Jediná sbírka poezie Jiřího Stránského obsahuje verše napsané převážně v padesátých letech, kdy byl autor vězněn v politických lágrech. Jeho verše jsou jedinečným svědectvím o deformovaném a surovém světě za ostnatými dráty v temném období naší historie, ale zároveň, stejně jako všechny jeho prozaické knihy, jsou prodchnuty nadějí a vírou v člověka a láskou k životu. Vlastními slovy autora je to výpověď prozaika, který se v určité situaci musel uchýlit k poezii, neboť na to, co cítil a » ... a dál?

Produkt Jiří Stránský: Za plotem

Jiří Stránský: Za plotem - parametry

Název produktu: Jiří Stránský: Za plotem
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 213 Kč
Maximální cena: 213 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Za plotem - Jiří Stránský Jediná sbírka poezie Jiřího Stránského obsahuje verše napsané převážně v padesátých letech, kdy byl autor vězněn v politických lágrech. Jeho verše jsou jedinečným svědectvím o deformovaném a surovém světě za ostnatými dráty v temném období naší historie, ale zároveň, stejně jako všechny jeho prozaické knihy, jsou prodchnuty nadějí a vírou v člověka a láskou k životu. Vlastními slovy autora je to výpověď prozaika, který se v určité situaci musel uchýlit k poezii, neboť na to, co cítil a chtěl říct, próza nestačila. z kategorie Knihy | Beletrie | Poezie | Česká a slovenská poezie od Argo naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Jiří Stránský: Za plotem

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.