Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Slíva, Martin Votava: Farmakologie

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Slíva, Martin Votava: Farmakologie

Hodnocení: 7x
  • 3.14286

KNIHA MÁ LEHCE NARAŽENOU VAZBU     Farmakologie je velice dynamicky se rozvíjejícím oborem. Poznatků o nových léčivech a jejich mechanismech účinků přibývá a vydané učební texty rychle zastarávají. Tato kniha je vydávána s cílem poskytnout všem čtenářům co možná nejucelenější přehled ve formě jednoduše a srozumitelně ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Farmakologie
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Slíva, Martin Votava: Farmakologie koupíte i tady

Specifikace Jiří Slíva, Martin Votava: Farmakologie

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 199 Kč

Farmakologie je velice dynamicky se rozvíjejícím oborem. Poznatků o nových léčivech a jejich mechanismech účinků přibývá a vydané učební texty rychle zastarávají. Tato kniha je vydávána s cílem poskyt ... a dál?

Produkt Jiří Slíva, Martin Votava: Farmakologie

Jiří Slíva, Martin Votava: Farmakologie - parametry

Název produktu: Jiří Slíva, Martin Votava: Farmakologie
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 349 Kč
Ušetríte až: 150 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.14 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.14286
Podrobný popis:

KNIHA MÁ LEHCE NARAŽENOU VAZBU     Farmakologie je velice dynamicky se rozvíjejícím oborem. Poznatků o nových léčivech a jejich mechanismech účinků přibývá a vydané učební texty rychle zastarávají. Tato kniha je vydávána s cílem poskytnout všem čtenářům co možná nejucelenější přehled ve formě jednoduše a srozumitelně psaného textu, a to se zaměřením na stěžejní oblasti, jejichž porozumění je předpokladem pro úspěšné absolvování zkoušky z farmakologie u studentů medicíny či studentů v bakalářském kurikulu nejrůznějších zdravotních oborů. Kniha je koncipována jako učebnice a vzniká mimo jiné na podkladě požadavků ze strany studentů. Snahou obou autorů je umožnit co možná nejsnazší a nejjednodušší formou pochopit základní principy, kterých je v současné racionální farmakoterapii využíváno. Vzhledem však k prakticky nepřebernému množství účinných látek budou v textu zmíněny zejména ty látky, které jsou dnes běžně užívány a nebo se jejich rozmach teprve předpokládá, a to v kontextu nejenom jejich mechanismu působení, ale rovněž vybraných farmakokinetických ukazatelů, kontraindikací či potenciálních nežádoucích účinků.         I. Obecná farmakologie 1.- 2. Farmakokinetika (absorpce, distribuce, metabolismus, exkrece) 3.- 4. Farmakodynamika (mechanismus účinku léčiv na molekulární úrovni) 5. Monitorování léčiv, klinické hodnocení léčiv 6. Lékové interakce a nežádoucí účinky léčiv   II. Speciální farmakologie # Vegetativní nervový systém - sympatikus # Vegetativní nervový systém - parasympatikus # Celková a lokální anestetika # Antipsychotika (neuroleptika) # Anxiolytika a hypnotika # Antidepresiva a „stabilizátory nálady" # Antiepileptika # Antiparkinsonika # Antiemetika # Antihistaminika # Antitusika # Expektorancia # Léčiva používaná u astmatu a CHOPN # Diuretika # Léčiva ovlivňující RAS # Blokátory vápníkových kanálů # Digitalisové alkaloidy # Nitráty # Léčiva ovlivňující hemokoagulaci # Protidestičková léčiva # Antiarytmika # Hypolipidemika # Antianemika # Antikoagulancia # Léčiva ovlivňující gastrointestinální trakt I. (laxativa , obstipancia) # Léčiva ovlivňující gastrointestinální trakt II. (....) # Léčiva ovlivňující gastrointestinální trakt III. (antiulcerosa) # Opioidní analgetika # Neopiodní analgetika a nesteroidní protizánětlivé látky (NSAID) # Imunomodulancia # Imunosupresiva # Hormonální terapie I. (kortikoidy) # Hormonální terapie II. (kostní metabolismus) # Hormonální terapie III. (kontraceptiva) # Hormonální terapie IV. („urosexuologika") # Hormonální terapieV. (ostatní) # Insulin a insulinová analoga # Perorální antidiabetika (PAD) # Antibakteriální léčiva (event I., II ?) # Antimykotika # Antivirotika # Antituberkulotika # Onkologická léčba # Léčba intoxikací # Léková závislost # Vakcíny # Myorelaxancia # Antiparazitika # Ústní vody


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.