Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Škoda, Pavel Doulík: Psychodidaktika - Metody efektivního a smysluplného učení a vyučování

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Škoda, Pavel Doulík: Psychodidaktika - Metody efektivního a smysluplného učení a vyučování

Hodnocení: 1x
  • 4

Psychodidaktika - Metody efektivního a smysluplného učení a vyučování - Škoda Jiří, Doulík Pavel. Procesy učení a vyučování jsou mnohem složitější, než se původně zdálo. Jejich zákonitosti je však nutné poznat a naučit se je efektivně využívat v pedagogické praxi. Moderní publikace zkušených pedagogů analyzuje ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Jaké má kniha
Psychodidaktika - Metod..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Škoda, Pavel Doulík: Psychodidaktika - Metody efektivního a smysluplného učení a vyučování koupíte i tady

Specifikace Jiří Škoda, Pavel Doulík: Psychodidaktika - Metody efektivního a smysluplného učení a vyučování

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 229 Kč

Procesy učení a vyučování jsou mnohem složitější, než se původně zdálo. Jejich zákonitosti je však nutné poznat a naučit se je efektivně využívat v pedagogické praxi. Moderní publikace zkušených pedagogů analyzuje mechanismy a typy paměti, fyziologické faktory, které ovlivňují proces zapamatování, vztah mezi pamětí a učením. Dále se autoři zabývají styly učení, problematikou individuální charakteristiky učícího se jedince a didaktickou rekonstrukcí » ... a dál?

Produkt Jiří Škoda, Pavel Doulík: Psychodidaktika - Metody efektivního a smysluplného učení a vyučování

Jiří Škoda, Pavel Doulík: Psychodidaktika - Metody efektivního a smysluplného učení a vyučování - parametry

Název produktu: Jiří Škoda, Pavel Doulík: Psychodidaktika - Metody efektivního a smysluplného učení a vyučování
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 229 Kč
Maximální cena: 256 Kč
Ušetríte až: 27 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Psychodidaktika - Metody efektivního a smysluplného učení a vyučování - Škoda Jiří, Doulík Pavel. Procesy učení a vyučování jsou mnohem složitější, než se původně zdálo. Jejich zákonitosti je však nutné poznat a naučit se je efektivně využívat v pedagogické praxi. Moderní publikace zkušených pedagogů analyzuje mechanismy a typy paměti, fyziologické faktory, které ovlivňují proces zapamatování, vztah mezi pamětí a učením. Dále se autoři zabývají styly učení, problematikou individuální charakteristiky učícího se jedince a didaktickou rekonstrukcí (didaktická transformace učiva, přibližování vnitřních poznatkových systémů učícího se jedince k aktuálnímu stavu poznání). Podstatná část knihy je věnována metodám efektivního učení a vyučování a jejich praktickému využití. Publikace je určena především studentům pedagogických oborů, učitelům a všem zájemcům o efektivní učení. Psychodidaktika - Metody efektivního a smysluplného učení a vyučování - Škoda Jiří, Doulík Pavel od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii Pedagogika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Metody efektivního a smysluplného učení a vyučování.. Učení jako proces bylo často podceňovanou záležitostí, ale nyní se začíná ukazovat, že je to oblast mnohem složitější. Abychom pochopili jeho zákonitosti, musíme se pedagogice věnovat a naučit se jí v praxi efektivně a naplno využívat. Publikace tak prochází témata jako: typy paměti a fyziologické faktory, které ovlivňují zapamatovávání, vztah mezi pamětí a učením, styly učení, individuální charakteristika učícího, didaktická rekonstrukce a mnohé další... Velké slovo mají v publikaci také metody efektivního učení  a vyučování. Publikace se tak stane cennou inspirací všem pedagogům, studentům pedagogických oborů, ale také všem, kteří mají zájem o efektivní učení.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.