Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Jiří Šedý: Kompendium Stomatologie I

Knihy

Jiří Šedý: Kompendium Stomatologie I

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato monografie podává komplexní přehled dostupných poznatků a principů velmi rozsáhlého oboru stomatologie. V naší literatuře dosud souborná monografie tohoto typu chyběla. Autor zde nechápe stomatologii jako disciplínu zabývající se pouze zuby, nýbrž jako komplexní pohled na lékařství orofaciální oblasti, kam kromě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89133
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Kompendium Stomatologie I
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Šedý: Kompendium Stomatologie I koupíte i tady

Specifikace Jiří Šedý: Kompendium Stomatologie I

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 1 962 Kč

Ojedinělá oborová monografie podávající přehled dostupných poznatků a principů oboru stomatologie. ... a dál?

Produkt Jiří Šedý: Kompendium Stomatologie I

Jiří Šedý: Kompendium Stomatologie I - parametry

Název produktu: Jiří Šedý: Kompendium Stomatologie I
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 1 962 Kč
Maximální cena: 2 500 Kč
Ušetríte až: 538 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato monografie podává komplexní přehled dostupných poznatků a principů velmi rozsáhlého oboru stomatologie. V naší literatuře dosud souborná monografie tohoto typu chyběla. Autor zde nechápe stomatologii jako disciplínu zabývající se pouze zuby, nýbrž jako komplexní pohled na lékařství orofaciální oblasti, kam kromě součástí dutiny ústní řadí i přilehlé prostory včetně dutiny nosní, vedlejších dutin nosních, očnici s okem, přední část baze lební, zevní a střední ucho, pharynx a larynx. Stomatologie je vnímána jako obor zabývající se integrální součástí celého lidského těla, proto jsou detailně probrána i onemocnění orofaciální oblasti, která mohou ovlivňovat jiné systémy těla, stejně jako onemocnění jiných systémů, která naopak mohou ovlivňovat nebo se projevovat v orofaciální oblasti. Kniha je proto záměrně pojmenována termínem stomatologie, který lépe odráží snahu o komplexní orofaciální lékařství než termín zubní lékařství, který by mohl evokovat izolovaný zájem o zuby. Publikace je primárně určena všem specialistům v oboru stomatologie a studentům zubního lékařství, cenné údaje v ní však mohou nalézt i specialisté ostatních styčných oborů, zubní technici, zdravotní sestry, dentální hygienistky a v neposlední řadě i studenti příbuzných oborů. Publikace je součástí doporučené literatury při výuce na 1. LF UK v Praze, na ostatních fakultách je zařazena do seznamu doporučené literatury. Kniha je rozdělena do tří částí. První se zabývá teoretickými základy stomatologie, druhá jednotlivými obory praktického zubního lékařství a třetí část orální a maxilofaciální chirurgií. Teoretické části jsou psány s ohledem na klinické aspekty a naopak klinické sekce jsou postaveny na pevných teoretických základech. Jednotlivé části jsou navzájem provázány odkazy, čímž se recipročně doplňují, a nemohou proto sloužit zcela odděleně.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.