Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Rajmund Tretera: Církve a právo Miscellanea

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Rajmund Tretera: Církve a právo Miscellanea

Hodnocení: 1x
  • 4

Církve a právo Miscellanea - Jiří Rajmund Tretera. Kniha Církve a právo je souborem miscellaneí, růzností, z bohaté tvorby právníka, kanonisty a kněze Jiřího Rajmunda Tretery, vydaných u příležitosti jeho 75. životního jubilea. Jde o výběr drobných článků týkajících se církví a právních oborů s církvemi ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.95068
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Církve a právo. Miscell..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Rajmund Tretera: Církve a právo Miscellanea koupíte i tady

Specifikace Jiří Rajmund Tretera: Církve a právo Miscellanea

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 456 Kč

Kniha – autor Jiří Rajmund Tretera, 384 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá. Kniha Církve a právo je souborem miscellaneí, růzností, z bohaté tvorby právníka, kanonisty a kněze Jiřího Rajmunda Tretery, vydaných u příležitosti jeho 75. životního jubilea. Jde o výběr drobných článků týkajících se církví a právních oborů s církvemi souvisejících. Mezi články lze nalézt dokumenty, na jejichž koncipování se autor podílel a které jsou dnes již nepřístupné nebo obtížně přístupné. Mnohotvárnost tématu a originalita » ... a dál?

Produkt Jiří Rajmund Tretera: Církve a právo Miscellanea

Jiří Rajmund Tretera: Církve a právo Miscellanea - parametry

Název produktu: Jiří Rajmund Tretera: Církve a právo Miscellanea
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 456 Kč
Maximální cena: 690 Kč
Ušetríte až: 234 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Církve a právo Miscellanea - Jiří Rajmund Tretera. Kniha Církve a právo je souborem miscellaneí, růzností, z bohaté tvorby právníka, kanonisty a kněze Jiřího Rajmunda Tretery, vydaných u příležitosti jeho 75. životního jubilea. Jde o výběr drobných článků týkajících se církví a právních oborů s církvemi souvisejících. Mezi články lze nalézt dokumenty, na jejichž koncipování se autor podílel a které jsou dnes již nepřístupné nebo obtížně přístupné. Mnohotvárnost tématu a originalita zařazených textů činí z knihy zajímavé a místy napínavé čtení. Kniha je základem pro porozumění kořenům, z nichž vyrůstá dnes platné církevní, kanonické a konfesní právo, a tak trochu kompendiem. Styl knihy čtenáře potěší svým laskavým přístupem a srozumitelností, i když nepostrádá ani dobový entusiasmus a bojovnost. P. prof. JUDr. Jiří Rajmund Tretera OP, nar. 8. 6. 1940 v Praze, absolvent a profesor Právnické fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Pracoval v letech 1962–1989 jako hospodářský právník, od roku 1990 v duchovní správě a jako vysokoškolský učitel. Od mládí působil v evangelické církvi a po svém přechodu ke katolictví v roce 1972 v podzemních strukturách katolické církve. Vystudoval teologii a vyučoval na skrytě působícím Generálním studiu české provincie dominikánského řádu. 12. 5. 2015 mu pražský arcibiskup a primas český Dominik Duka OP udělil za zásluhy a přínos v oblasti studia církevního a konfesního práva Zlatou medaili sv. Vojtěcha. Církve a právo Miscellanea - Jiří Rajmund Tretera od nakladatelství v kategorii | | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Autor : Jiří Rajmund Tretera, Druh sortimentu : Kniha, Církve a právo Miscellanea, Jazyk : Čeština, Počet stran : 384 Jiří Rajmund TreteraVýběr drobných prací z dílaLeges, edice ExtraKniha, čeština, 384 stran


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.