Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Próza - beletrie » Srovnání cen Jiří Rajlich: Na nebi hrdého Albionu 5.část

Próza - beletrie

Jiří Rajlich: Na nebi hrdého Albionu 5.část

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Na nebi hrdého Albionu 5. - Rajlich Jiří. Válečný deník československých letců ve službách britského letectva 1940-1945. Stejně jako všechny předchozí části tohoto velkorysého projektu, i tuto autor pojal osvědčeným způsobem. Po krátkém úvodu, charakterizující tento válečný rok a činnost letectva na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Rajlich: Na nebi hrdého Albionu 5.část koupíte i tady

Specifikace Jiří Rajlich: Na nebi hrdého Albionu 5.část

Kategorie Próza - beletrie
Nejnižší cena 608 Kč

Autor : PhDr. Jiří Rajlich, Druh sortimentu : Kniha, Na nebi hrdého Albionu 5.část, Jazyk : Čeština, Počet stran : neuvedeno ... a dál?

Produkt Jiří Rajlich: Na nebi hrdého Albionu 5.část

Jiří Rajlich: Na nebi hrdého Albionu 5.část - parametry

Název produktu: Jiří Rajlich: Na nebi hrdého Albionu 5.část
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 608 Kč
Maximální cena: 915 Kč
Ušetríte až: 307 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Na nebi hrdého Albionu 5. - Rajlich Jiří. Válečný deník československých letců ve službách britského letectva 1940-1945. Stejně jako všechny předchozí části tohoto velkorysého projektu, i tuto autor pojal osvědčeným způsobem. Po krátkém úvodu, charakterizující tento válečný rok a činnost letectva na západní frontě, následuje vlastní kalendárium, v němž není opomenuta žádná událost, vztahující se k předmětné problematice. Jsou zde zaznamenány všechny organizační, dislokační, výzbroj ní a velitelsko-personální změny. Hlavní část tohoto kalendária je však věnována vlastní operační činnosti čs. letců ve službách RAF. Není v něm opomenuto žádné dosažené vítězství, ani utrpěná ztráta. V graficky odlišených partiích čtenář nalezne četné biografické črty nejvýznamnějších letců, dále přehledné tabulky, bojová hlášení či vzpomínky pamětníků. Celkový dojem umocňují čtyři stovky dokumentárních fotografií, několik desítek barevných bokorysů letounů a četné faksimile dobových dokumentů. V samotném závěru nescházejí ani rozsáhlé tabulky, které sumarizují šestiletou dramatickou válečnou epopej, jíž činnost československého letectva na Západě nepochybně byla. Publikace: Na nebi hrdého Albionu 5. - Rajlich Jiří. Kniha Na nebi hrdého Albionu 5. , Autor Rajlich Jiří, Anotace: Dosud nejúplněji a nejpodrobněji o účasti československých letců v bitvě o Británii. Více než 600 dobových fotografií. Barevné bokorysy letounů, faksimilie dobových dokumentů, vzpomínky účasníků, rozsáhlé a přehledné tabulky. Autor: Jiří Rajlich; Předposlední část ambiciózního projektu, mapujícího den po dni činnost československých letců ve Velké Británii v dobách druhé světové války, je věnována válečnému roku 1944. (válečný deník Bojová činnost našich letců ve službách Británie za druhé světové války, doplněná o dobové dokumenty, fotografie, kresby letadel, vzpomínky přímých účastníků a rozsáhlé tabulkové přílohy. 5. díl (1944). Autor knihy Jiří Rajlich, Vydavatelstvo Svět křídel,1944 Jiří Rajlich1944Svět křídelKniha, čeština


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.