Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Jiří Plamínek: Vzdělávání dospělých

Učebnice/Odborná literatura

Jiří Plamínek: Vzdělávání dospělých

Hodnocení: 3x
  • 3.33333

Vzdělávání dospělých - Průvodce pro lektory, účastníky a zadavatele - Plamínek Jiří. Současné vzdělávání dospělých je nádherným posláním stejně jako tvrdým byznysem. I tady jsou občas nabízeny nesmysly nebo banality, i tudy se valí módní vlny, i zde mohou být dobří prodejci úspěšnější než dobří učitelé. I tady je ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.89203
doprava zdarma
skladem

Jaké má kniha
Vzdělávání dospělých
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Plamínek: Vzdělávání dospělých koupíte i tady

Specifikace Jiří Plamínek: Vzdělávání dospělých

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Druhé vydání knihy, která podle počtu došlých ohlasů ovlivnila a inspirovala velké množství čtenářů, je rozšířeno zejména o kapitoly věnované etice vzdělávání a příkladům působení velkých učitelů lidstva. ... a dál?

Produkt Jiří Plamínek: Vzdělávání dospělých

Jiří Plamínek: Vzdělávání dospělých - parametry

Název produktu: Jiří Plamínek: Vzdělávání dospělých
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 529 Kč
Ušetríte až: 404 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.33 bodů z 5
Počet hodnocení: 3 x
Hodnocení:
  • 3.33333
Podrobný popis:

Vzdělávání dospělých - Průvodce pro lektory, účastníky a zadavatele - Plamínek Jiří. Současné vzdělávání dospělých je nádherným posláním stejně jako tvrdým byznysem. I tady jsou občas nabízeny nesmysly nebo banality, i tudy se valí módní vlny, i zde mohou být dobří prodejci úspěšnější než dobří učitelé. I tady je dobré vědět, co potřebujeme, znát nabídku a souvislosti, umět se poučeně rozhodnout.Kniha popisuje úspěšné metody moderní výuky – prezentaci, diskuse, řešení modelových situací, koučování, učení z reálného výkonu a další. Vysvětluje, jak z těchto prvků stavět vzdělávací programy, podle čeho volit přiměřený styl výuky a jak zvládat problémové účastníky a řešit další potíže, jež při učení mohou vznikat. Pouhé umění dobře učit ovšem nestačí. Učit (se) efektivně něčemu neužitečnému je zmarňováním času a energie. V knížce proto najdete také podrobný návod, jak určovat témata a cíle vzdělávání. Teprve z cílů vzdělávání vyplývají odpovědi na následné otázky – koho učit a čemu, jak to dělat a koho tím pověřit. V tomto tematickém sledu je třeba promýšlet podobu vzdělávacích programů, takto je uspořádána i kniha, kterou držíte v ruce. Autor do ní vložil zkušenosti ze své dvacetileté praxe v roli učitele.Druhé vydání knihy, která podle počtu došlých ohlasů ovlivnila a inspirovala velké množství čtenářů, je rozšířeno zejména o kapitoly věnované etice vzdělávání a příkladům působení velkých učitelů lidstva. Vzdělávání dospělých - Průvodce pro lektory, účastníky a zadavatele - Plamínek Jiří od nakladatelství v kategorii Management, Marketing | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Publikace: Vzdělávání dospělých - Průvodce pro lektory, účastníky a zadavatele – 2., rozšířené vydání - Jiří Plamínek. Druhé vydání komplexní a prakticky zaměřené publikace se věnuje

úspěšným metodám moderní výuky (prezentaci, diskusi, řešení

modelových situací, koučování, učení z reálného výkonu aj.) a

ukazuje, jak z těchto prvků stavět vzdělávací programy, podle čeho

volit styl výuky a jak řešit potíže, jež při učení vznikají. V

knize však ani zdaleka nejde jen o to, jak učit. Nebývale velká

pozornost je věnována smyslu a tématům vzdělávání a hledání

odpovědi na otázky koho a čemu učit a kdo učí ostatní nejlépe a

naučí nejvíce. Pro druhé vydání autor přepracoval zejména výklad

věnující se účelu, kontextu a stavu vzdělávání dospělých a uvádí

příklady významných učitelů lidstva a vlivu učitelů na společnost a

vývoj lidstva. Čtivý text doplňuje přes 100 obrázků a mnoho

příkladů. Dílo shrnuje zkušenosti, které uznávaný autor získal v

průběhu dvaceti let praxe jako vysokoškolský učitel, tvůrce

interaktivních tréninkových programů a nezávislý lektor a

konzultant. Publikace: Vzdělávání dospělých - Průvodce pro lektory, účastníky a zadavatele – 2., rozšířené vydání - Jiří Plamínek.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.