Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Plamínek: Vedení porad

Knihy naučná literatura

Jiří Plamínek: Vedení porad

Hodnocení: 1x
  • 4

Vedení porad - Jak dosáhnout maximální výsledku s minimem lidí, času a energie - 2. vydání - Jiří Plamínek. V čtivé a praktické knížce zkušeného lektora a facilitátora se dozvíte, jak porady vést, aby plnily svůj účel a zároveň se podobaly koncertu sehraného hudebního tělesa. Manažerům, vedoucím týmů a ostatním ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Vedení porad
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Plamínek: Vedení porad koupíte i tady

Specifikace Jiří Plamínek: Vedení porad

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 122 Kč

V čtivé a praktické knížce zkušeného lektora a facilitátora se dozvíte, jak porady vést, aby plnily svůj účel a zároveň se podobaly koncertu sehraného hudebního tělesa. Manažerům, vedoucím týmů a osta ... a dál?

Produkt Jiří Plamínek: Vedení porad

Jiří Plamínek: Vedení porad - parametry

Název produktu: Jiří Plamínek: Vedení porad
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 122 Kč
Maximální cena: 220 Kč
Ušetríte až: 98 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Vedení porad - Jak dosáhnout maximální výsledku s minimem lidí, času a energie - 2. vydání - Jiří Plamínek. V čtivé a praktické knížce zkušeného lektora a facilitátora se dozvíte, jak porady vést, aby plnily svůj účel a zároveň se podobaly koncertu sehraného hudebního tělesa. Manažerům, vedoucím týmů a ostatním účastníkům porad kniha nabízí ryze praktická témata: čím se efektivně vedené porady liší od těch ostatních, jaké jsou nejčastější chyby při vedení porad, jak pro poradu vybrat účastníky a jak se na ni připravit, jak udržovat její dynamiku a pracovat s problémovými účastníky, a také jak hospodařit s časem a jak využívat prostor a technické pomůcky. Zvláštní pozornost je věnována facilitaci. Druhé vydání úspěšné knížky se podrobněji zabývá účelem a obsahem porad, tedy uměním stanovit, co přesně na poradě řešit a s kým, dále se věnuje specifickým variantám porad s různým typem zadání, uvádí příklady postupů ovlivňujících dynamiku porady či ukazuje časté chyby vznikající při formulaci cílů porad a je doplněno o nové zkušenosti autora z předchozích pěti let. Srozumitelný výklad je doprovázen mnoha příklady z praxe a názornými obrázky. Vedení porad - Jak dosáhnout maximální výsledku s minimem lidí, času a energie - 2. vydání - Jiří Plamínek od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii | Rozvoj osobnosti | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.