Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Jiří Plamínek: Diagnostika a vitalizace firem a organizací

Knihy naučná literatura

Jiří Plamínek: Diagnostika a vitalizace firem a organizací

Hodnocení: 1x
  • 4

Teorie vitality v podnikatelské a manažerské praxi. Uznávaný autor a poradce ve své nové knize vysvětluje dva procesy, které by lídři a manažeři firem a organizací měli bez zaváhání zvládat. Jde o diagnostiku stavu firem a organizací a výběr cílů a metod pro odstraňování zjištěných potíží a využívání skrytého ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Diagnostika a vitalizac..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Jiří Plamínek: Diagnostika a vitalizace firem a organizací koupíte i tady

Specifikace Jiří Plamínek: Diagnostika a vitalizace firem a organizací

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 125 Kč

Uznávaný autor a poradce ve své nové knize vysvětluje dva procesy, které by lídři a manažeři firem a organizací měli bez zaváhání zvládat. Jde o diagnostiku stavu firem a organizací a výběr cílů a met ... a dál?

Produkt Jiří Plamínek: Diagnostika a vitalizace firem a organizací

Jiří Plamínek: Diagnostika a vitalizace firem a organizací - parametry

Název produktu: Jiří Plamínek: Diagnostika a vitalizace firem a organizací
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 297 Kč
Ušetríte až: 172 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Teorie vitality v podnikatelské a manažerské praxi. Uznávaný autor a poradce ve své nové knize vysvětluje dva procesy, které by lídři a manažeři firem a organizací měli bez zaváhání zvládat. Jde o diagnostiku stavu firem a organizací a výběr cílů a metod pro odstraňování zjištěných potíží a využívání skrytého potenciálu. Jiří Plamínek podrobně popisuje dosud nepublikované metody diagnózy a vitalizace systémů a zmiňuje i obecnou teorii vitality, která poskytuje těmto metodám teoretickou oporu, nastiňuje odpovědi na některé obecné otázky naší existence a významně usnadňuje a zpřehledňuje výběr nástrojů pro rozvoj firem a organizací. Většinu z popisovaných nástrojů je možné přiměřeně využít i pro vedení a řízení v prostředí veřejné správy a neziskových organizací nebo jako inspiraci pro diagnostiku a vitalizaci týmů, rodin, obcí a různých institucí, škol, spolků a komunit. Autor uvádí množství praktických příkladů ze své dvacetileté manažerské a konzultační praxe. Podnikání vysvětluje nejen srozumitelně, ale i s nadhledem a často v nečekaných souvislostech. Chcete-li získat nové podněty k přemýšlení nebo se vyhnout cestě zbytečných pokusů a omylů ve svém životě a práci, knihu si určitě přečtěte. Z obsahu  O autorovi 7  Řekli o knize 9  Slovo úvodem 13   1 Obecná teorie vitality 15  1.1 Existence 16  1.2 Změna 20  1.3 Vitalita 26  2 Firmy a podnikání 37  2.1 Předpoklady úspěšného podnikání 38  2.2 Technický subsystém firmy 46  2.3 Lidský subsystém firmy 63  3 Diagnostika firem a organizací 81  3.1 Analytická část 82  3.2 Standardní poruchy 91  3.3 Syntetická část 114  4 Vitalizace firem a organizací 123  4.1 Řízení pomocí kompetencí 125  4.2 Definice a realizace změny 145  4.3 Řízení rozvoje firmy 157   Slovo závěrem 165  Doporučená literatura 167  Podrobný obsah 169  Přehled obrázků 173  Přehled tabulek 175  Rejník 177 Recenze  „U Jirky Plamínka bývá zvykem, že jeho vynikající a hlavně prakticky využitelné návody stojí na širokém a systémovém základě, který je originální i geniálně intuitivní. S Jirkovou pomocí diagnostikujeme ‚úzká hrdla‘ a sami úspěšně rozvíjíme naše firmy v souladu s neopomenutelnými souslednostmi, které Jirka Plamínek nabídl světu v jeho teorii vitality.  Tato kniha jde ve svém nadhledu nad zákonitostmi světa tak daleko, jak snad jen lze. Ale i v takto dalekosáhlých filozofických objevech jsou kromě obohacení ducha skryty velmi praktické „aha efekty“. Pochopil jsem například, proč usilování o dokonalost v každém směru zákonitě vede k totálnímu vyčerpání a vítězství chaosu. Nebo jak vzácná je lidská příležitost uspořádávat příjemnější místo na Zemi. A za to Jirkovi děkuju.“  Martin Moravec  jednatel p.k. Solvent s.r.o. (Teta drogerie)   „Doporučuji knihu všem, kdo chtějí systematicky zlepšovat svou firmu, ať již z pohledu vlastníka, manažera, či konzultanta.  Jiří Plamínek je jako zkušený vinař. Jeho knihy čtu již řadu let a mohu říci, že zrají. Kniha je skvělou kombinací dlouholetých zkušeností z praxe a schopnosti srozumitelně


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.